Rüyada Zina Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zina Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zina Görmek

Rüyada zina yaptığını görmek; bazı yorumculara göre; uzun süre mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize, bazılarına göre ise ihanete ugrayacağınıza işarettir.

Rüyada zina etmek hainliğe işarettir. Bundan dolayı bir kimse zina ettiğini görse, hainlik eder. Rüyada zina etmek hırsızlığa işarettir. Bir kimse rüyada zina eden bir kadının kendisine yöneldiğini ve nefsinden arzusunu istediğini görse o kimse haram mala nail olur. Güzel ve genç bir kadinla zina ettigini gören kimse malını, muhafaza edilecek bir yere koyar. Bir kimse tanıdığı birisinin hanımı ile zina ettiğini 0görse, o kimsenin malından birşey alır. Rüyada zina ettigini gören kimse hacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadının olduğunu görse, o kadının kocasından dünyalık talep eder. Bir kimse rüyada genç bir kadınla oynaştığını görse, görünmez bir yerde malını kaybeder. Zina eden bir kadınla zina ettiğini gören kimse, şer ve fitneye düşer. Bir kimse baskasının hanımı ile gecelediğini, halbuki kendi hanımı da onlar ile beraber bulunduğunu ve bu durumu men eden bir şey söylemediğini görse, kocası o kimseyi evinin işleri için vekil tayin eder.
Rüya tabirleri hakkında ayrıntılı ve doğru bilgileri veren rüya tabiri blogu. Doğru kaynaklardan rüya tabirleri ve rüya yorumları.