Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zeytin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin görmek hayırlı bir gelirdir. Siyah zeytin, insanin rahat yasamasini saglayacak kadar bir gelire isaret eder. zeytin insanin mal, mülk sahibi olacagini belirtir. üstü zeytin dolu bir agaç çok büyük bir kismettir. Rüyada zeytin görmek; zengin olmaya, zeytin yedigini görmek; isteklerinizin geçte olsa gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Zeytin Görmek Ne Demek?

Rüyada görülen zeytin, mal ve eşyadır. Zeytin agacı aile ve çocukları için mübarek bir adamdır. Bazı tabirciler, zeytin agacı, serefli bir kadın yahut ileride amir olacak bir çocuktur, ya da yüksek bir mevkidir, dediler.

Rüyada Zeytin Görmek Neye İşarettir?

Bir kimsenin rüyada zeytin görmesi, hikmete, ilme, berekete ve menfaate, mübarek bir zata, güzel rızka ve güzel bir zevceye işarettir.

Rüyada Zeytin Almak

Rüyada zeytin almak yada zeytin satın aldığını görmek, hayır ve menfaate, feyz ü berekete, bol ve geniş rızka işarettir.

Rüyada Zeytin Toplamak

Rüyada zeytin toplamak, çok ve bol nimete nail olmaya işarettir.

Yine rüyada zeytin toplayıp eve götürmek, hayırlı rızka ve çok mala, tüccar için hayır kazanca delâlet eder.

Rüyada Zeytin Yemek

Bir kimsenin rüyada zeytine sahip olmasi yahut onu yemesi hayir ve berekettir. Zeytin, kolay elde edilen rızka sevinçle beraber bol geçime isarettir.

Yine rüyada zeytin yediğini görmek, hayır ve berekete tabir edilir.

Rüyada Zeytin Dalı Görmek

Rüyada zeytin dalı görmek, emniyet edilir sağlam bir şeye tutunmaya veya salih kimselere ya da insanların hayırlılarına delâlet eder.

Sarı zeytin, üzüntü ve kederdir. Zeytin agaci mal, esya ve serefli bir kadindir.

Rüyada zeytin temizledigini yahut sıktığını gören kimse çetinlik ve mesakkate düser. Zeytin, hastalar hakkinda onlarin kuvvetlerine isarettir.

Zeytin, günahkar kimse için iman nuruna, hidayete, ilme ve Kur'an okumaya, kemiklerinde kirik ve çikik olan kimse için kemiginin iyilesmesine küçük için zekaya, fakir için mala isarettir.

Ancak insanin, yetismemis zeytin yemesi müstesnadir. O üzüntü, keder, siddet ye edecegi borca işarettir.

Rüyada Çuval Dolusu Zeytin Görmek

Rüyada çuval dolusu zeytin görmek bolluk, bereket, sağlık ve huzur anlamına gelir. Rüya sahibi işleri yolunda gidecek ve kazancı artacak. Ayrıca rüya, uzun ve sağlıklı bir ömür süreceğine de işaret eder.
Rüya tabirleri hakkında ayrıntılı ve doğru bilgileri veren rüya tabiri blogu. Doğru kaynaklardan rüya tabirleri ve rüya yorumları.