Rüyada Zenci Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zenci Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zenci Görmek

Rüyada zenci görmek, orta yaşta ise durumunda acele bir değişikliğe; genç bir kadın için yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir. Rüyanızda zenci bir kimseyi görmek, aydınlık günlerin çok yakında olduğunu ve sıkıntılarınızın geçmek üzere bulunduğunu gösterir. Bazı tabircilere göre ise rüyasında zenci gören kişi geçinebilmek için çok çalışması gerekir anlamındadır. Evin içinde zenci erkek yada kadın görmek uzun süredir sonuçlandıramadığınız bir işi bitireceğinize yorumlanır. Rüyada bir zenci görmek veya onunla konuşmak, ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiği manasındadır. Çetin olan işleri kolaylaştırmaya delalet eder Zenciden bir şey alan kazançlı çıkar. Zenciye bir şey verdiğini gören, bir hayır işler. Bir yerde fazla sayıda zenci varsa, bir çok insanın yararlanabileceği önemli bir durumdur.

Rüyada Zenci Erkek Görmek

Rüyada zenci yani siyahi dediğimiz erkek görmek, yardıma, sevince ve menfaata delâlet eder. Rüyada zenci erkek bir hizmetkâr almak, iyilik ye berekete, düşmana galip gelmeye delalet eder. Bu rüya aynı zamanda yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir.

Rüyada Zenci Kadın Görmek

Kadın zenci görmek, sevinç ve müjdeye, olumlu gelişmelere, ince ruhlu bir kimseyle karşılaşmaya veya geceye işaret eder. Rüyada zavallı bir kadın zenci, çaresizlik ve mahrumiyete işarettir. Zenci kadın görmek, tarifi mümkün olmayan bir güzelliğe ve nimete erişmektir. Rüyada güler yüzlü bir zenci, ani haber müjde olarak yorumlanır.

Rüyada Zenci Adam Görmek

Rüyada zenci adam, çetin işlerin kolaylaşmasına, zorluktan sonra kolaylığa işarettir. Zenci adamı gören bir kimsenin, kısmetinin açılacağına, sıkıntılarının biteceğine yorumlanır.

Rüyada Zenci Bebek Görmek

Rüyada görülen zenci bebek, iyilik ve berekete işaret eder. Rüyasında zenci bebek gören rüya sahibinin dostlarının yanında olacağına, kazançlı işler yapabileceğine rivayet eder. Rüyada güler yüzlü bir zenci bebek, ani haber müjde olarak yorumlanır. Hamile bir kadının zenci çocuğu görmesi, belleği güçlü bir çocuk dünyaya getirmesine işarettir. Rüyada bir zencinikendisine bir şey verdiğini görmek, başkasından gelecek yardıma işaret eder.

Rüyada Zenci Çocuklar Görmek

Rüyada görülen zenci çocuklar bir yolculuğa işaret eder. Ayrıca uzaktan gelecek hayırlı bir haberi çağrıştırır. Bazen sıkıntıyı, kıskançlığı çağrıştırır. Bazen de sevinmeye ve zenginliğe işaret sayılır. Rüyasında zenci çocuğu görmek kişinin sevindirici bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Zenci Olmak

Rüyada Zenci misafir görmek, rüya sahibine gelecek hayırlı müjdeye yorumlanır. Rüyada bir kimse kendini zenci rahip olarak görse, rüyayı görenin, inançlarının zayıflığına bu yüzden davranışlarına dikkat etmesine bir uyarıdır. Eğer zenci olan bir kimse, zenci olmayan bir kimse olduğunu görürse, o kişinin sıkıntıya uğrayacağını gösterir.

Rüyada Zencilerle Arkadaş Olmak

Bir kimse rüyada bir zenciyle ya da zenci topluluğuyla birlikte arkadaş olduğunu görse, rüya görenin bir yolculuk yapacağına işaret eder. Eğer tanımadığı bir zenci ile arkadaş olduğunu görürse, ve o kişinin hastası varsa iyileşeceğine hükmedilir.

Rüyada Zenci Dövmek

Rüyada zenci birini dövmek aslında ona iyilik etmektir. Eğer yakın akrabalardan biri veya sevilen bir arkadaş tarafından dövülüyorsa bu durum karşılıklı işbirliği ile hayırlı neticelerin alınacağına işarettir. Zenci birisinin dövüldüğünü görmek ise değerli bir insanla tanışmak anlamındadır.

Rüyada Zenci Bebek Yıkamak

Rüyayı gören kişinin iş yerindeki kariyerin ve eğitimdeki durumunun yavaş yavaş yükselmesi olarak yorumlanır. Rüyada zenci bir bebeği yıkadığını gören uzun zamandır süre gelen sıkıntıların bir bir sona ereceğine yorulur. Rüyada zenci bebek yıkadığını gören en kısa zamanda bu sıkıntılardan kurtulacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi evli ise bu rüya evlat sahibi olma özlemine de işaret eder.

Genel manada rüyada zenci futbolcu, polis, sevgili görmek kişinin ayağına çeşitli fırsatlar geleceğine, bu fırsatları iyi değerlendir ise ciddi gelir elde edeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin adeta kaderinin kendi elinde olacağına verdiği kararlar ile hayatını şekillendireceğine delalet etmektedir.
Rüya tabirleri hakkında ayrıntılı ve doğru bilgileri veren rüya tabiri blogu. Doğru kaynaklardan rüya tabirleri ve rüya yorumları.