Rüyada Aşı Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Aşı Olmak Ne Anlama Gelir?

Aşı Olmak

Hatla olanlar için şifa anlamına gelir. İş hayatında rahatlık olarak tabir edilir. Ailede huzur ve mutluluk manasına gelmektedir. Tabirciler tarafından hayırlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin var olan sıkıntılarının son bulacağına, rahata kavuşacağına delalet etmektedir.

Kolundan Aşı Olmak

Rüya sahibinin hayatında kırgın olduğu bir dostuyla yeniden barışacağına delalet eder. Kişi arada ki bağları güçlendirir ve soğuk ortama son verir. Rüyada kolundan aşı olmak aynı zamanda kişinin uzun süreli aşk hayatı manasına da gelir. Kazanacağı refah seviyesi başka insanların gözüne batacaktır.

Sol Kolundan Aşı Olmak

Sol kol daima uğursuzluk demektir. Rüya sahibi rüyasında sol kolunda aşı olduğunu görmesi, günahları yüzünden çok fazla pişman olacağına, vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Sol tarafta ki melek günahları yazmaktadır. Rüyada sol koldan aşı olmak, rüya sahibinin başından kötü bir olay geçeceğine, bu olayın da tüm aile bireylerini derinden etkileyeceğine yorumlanır.

Başkasına Aşı Yapıldığını Görmek

Görülen bu rüya tahmin edilenin aksine son derece hayırlıdır. Aşı yapılan kişi acı çekiyorsa sıkıntı ve dert anlamına gelir. Fakat rüyada başkasına yapılan aşı da acı çekmek yok ise herhangi bir olumsuzluk yoktur. Rüya sahibi içini ferah tutmalı ve ibadetini eksik yapmalıdır.

Aşı Olmaktan Kaçmak

Rüya sahibinin rüyasında aşı olmaktan kaçtığını görmesi kişinin sorumluluklarından kaçınacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermesi gerekeceğine, işleri artık ele alıp, sorumluluğunu bilmesi gerekeceğine yorumlanır. Rüyada aşı olmaktan kaçmak bir uyarı olarak nitelendirilir.

Okulda Aşı Olmak

Rüya tabircilerine göre mektepte aşı olmak manalı ve hayırlı rüyadır. Rüya sahibi uzun süreli evlilik hayatı yaşayacaktır. Özellikle eğitim hayatında son derece başarılı bir döneme girecek ve rahatlayacaktır. Rüyada okulda aşı olmak kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine de delalet eder.

Çocuğunun Aşı Olduğunu Görmek

Kişi eğer rüyasında çocuğunun aşı olduğunu görürse bu rüya hem kendisi hem de çocuğu için son derece önemli bir rüyadır. Hafife alıp geçilmemelidir. Rüya sahibi uzun bir aradan sonra rahata kavuşacaktır. Dertleri ve sorunları son bulacak, ailesi ile birlikte uzun bir tatile çıkacaktır.

Aşı Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında aşı olduğunun görmesi kişinin günahları yüzünden pişman olacağına ve tövbe edeceğine delalet eder. Rüya sahibi huzur ve mutluluk dolu bir yaşama kavuşacaktır. Aynı zamanda rüyayı gören kişi için para, mal ve mülk gibi terimlerde söylenmiştir. Rüya tabircileri bu tür düşlere karşı son derece olumlu yorumlar yapmaktadırlar.
Rüya tabirleri hakkında ayrıntılı ve doğru bilgileri veren rüya tabiri blogu. Doğru kaynaklardan rüya tabirleri ve rüya yorumları.