Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olmak kişinin hayırlı haberlere, güzel gelişmelere, feraha ve huzura erişeceğine delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişinin maddi durumu iyileşecek ve bereketi artacaktır. Güzel günlerin yakında olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada hamileliğin 9 alameti;

1. Bereket

2. Kazanç

3. Mutluluk

4. İzzet

5. Şeref

6. Başarı

7. Çocuk

8. Sürpriz

9. Menfaat

Rüyanızda kendinizin hamile olduğunu gördüyseniz bu rüyanız berekete işarettir. Mutluluk, neşe ve feraha yönelik yorumlanır. Kirmani'ye göre rüyada hamile olduğunu gören kişinin parası ve refahı artar. Rüyada hamile olduğunu gören kadının malı mülkü artar. Haberini beklediğiniz bir iş varsa bunun olumlu şekilde sonuçlanacağına da işaret eder.

Rüyada hamile olduğunu görmek
 hayır bir olay olarak yorumlanmaktadır. Rüya gören kişinin güzel haberlere, hayırlı gelişmelere, feraha ve huzura ereceğini göstermektedir. Evlat sahibi olmaya yormaktadır. Ayrıca aile içerisinde borçların kapanıp, maddi anlamda rahatlığa kavuşmaya da delalet eder.

Rüyada erkek çocuğa hamile olmak güzel bir haber almaya ya da kazanç sahibi olmaya yorulmaktadır. Rüyada erkek çocuğa hamile olduğunu görmek, kişinin hayatında yaşanacak güzel olaylara işaret etmektedir.

Rüyada bekar bir kızın kendini hamile görmesi güzel ve kısmetli günlerin yakın olduğuna işaret etmektedir. Rüyada bekar bir kızın kendisini hamile görmesi iş hayatında başarılı olmaya delalet etmektedir.

Rüyada kendini hamile görmek ve doğurmak seçim yapmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin iki kısmeti arasında kalıp zorlu bir seçim yapacağına delalet etmektedir.

Kız çocuğuna hamile olmak aile içerisindeki olumlu gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada nişanlanmış bir kızın kendisini hamile görmesi sahibinin mutluluk yolunda adım attığı eşinin doğru kişi olduğunu göstermektedir. Rüyada nişanlı kızın kendini hamile görmesi rüya sahibinin hayatı boyunca huzurlu olacağına işaret etmektedir.

Dul bir kadının kendini hamile görmesi rüyayı gören kişinin hiç hesapta yokken bir kazanca sahip olacağı ve bunun kendisine çok iyi geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada evli olmayan bir kadının kendisini haile görmesi rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda doyuma ulaşacağına, bütün beklentilerinin karşılanacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin kendini hamile olarak görmesi aşılması zor olaylara ya da işlere girişmeye yorulmaktadır. Rüyada erkeğin kendisini hamile görmesi aynı zamanda uzun bir süre çıkılacak tatile de işarettir.

Yaşlı bir kadının kendisini hamile görmesi rüyayı gören kişinin çok sevineceği bir haber ve müjdeli değişime işaret etmektedir. Rüyada yaşlı kadının kendini hamile görmesi hayırlı işlere yorulmaktadır.

Kendisini ikizlere hamile gören kişi hayatında yaşayacağı çok büyük heyecanlara işaret eder. Kişinin eğitim ya da meslek hayatında yaşanacak güzel gelişmelerin ya da hislerin göstergesidir.

Rüyada 7 aylık hamile olduğunu görmek 7 rakamıyla alakalı olarak yaşanacak bir gelişmeye işaret eder.

Rüyada evli ve hamile olduğunu görmek gerçek hayat da aynı şekilde yorulmaktadır. Rüya sahibinin evlenip muradına ereceğine ve sağlıklı çocuklara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada hamile olan yaşlı ise, normalde hamile kalamayacağı düşünülürken hamile kalacağına delalettir. 

Rüyada yaşlı bir kadının hamile olduğunu görmek kişinin etrafındaki insanlar tarafından çok fazla sevileceğine işarettir.

Rüyada bir hayvanın hamile olduğunu görmek hayır, menfaat ve delalete işaret eder.

Rüyada eşinizin hamile olduğunu görmek dünyevi istekleriniz olduğuna işaret eder. Ev, araba, iyi bir iş vs.

Hamile bir kadının rüyasında karnından balık çıktığını görmesi doğacak çocuğunun kız olacağına işaret eder.

Hamile bir kadının rüyasında armut görmesi doğacak olan çocuğun cinsiyetinin erkek olacağına yorulur.

Ergen bir çocuk kendisini rüyasında hamile görüyorsa bu annesinin hamile kalacağına işaret eder.

Genelde rüyada hamilelik maddi ve dünyevi menfaatlere işaret etmektedir. Bereketli bir rüyadır.

Rüyada esnaf bir kişinin kendisini hamile olarak görmesi işlerinin açılacağı yönüne yorulmaktadır.

Eğer rüyayı gören kişi bir öğrenciyse derslerinde başarılı olacağı ve güzel okullarda okuyacağı anlamına yorulur.

Kısır bir kadının kendisini hamile olarak görmesi yıl boyunca kötü şeyler yaşayacağı anlamını taşır.

Bekar kişinin kendisini hamile olarak görmesi hayırlı bir kısmetinin çıkacağı ve dünya evine gireceğine işaret eder.

Dul bir kadın rüyasında kendisinin hamile olduğunu görüyorsa yeniden evleneceğine ve mutlu olacağına yorulur.

Rüyada kısır kadının hamile olduğunu görmek olumsuzlukla yorumlanır. Rüya sahibinin yakınındaki inançsız, kötü niyetli insanlardan dolayı zorluk entrika ve kötülük yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Hamile erkeğin doğurduğunu görmek rüyayı gören kişi ağır bir yük ve sorumluluğun altına girecektir. Size düşmanlık yapan sinsi ve hain bir kadın tarafından sorunlar yaşacaksınız. Ancak bu sorunları aşmayı başaracak ve onu alt edebileceksiniz.

Erkeğin kendisini hamile görmesi hayatınızda yaşadığınız bir takım sıkıntılar olduğuna işaret etmektedir. Bu sıkıntıları kimseyle paylaşamamanız size ağır bir psikolojik yük vermektedir. Bu yükleri hafifletmek için sorunlarınızı güvendiğiniz bir dostunuzla paylaşıp kendinizi rahatlatmanız gerekmektedir.

Hamile kişinin ağzından doğurduğunu görmesi
 ölüm olarak tabir edilir. Ayrıca sert sözleriniz ve kırıcı cümleleriniz nedeniyle çevrenizdeki insanların gönlünü kırdığınıza yorulur. Bu yüzden çevrenizdeki insanlara karşı davranışlarını düzeltmeniz ve kırıcı cümleler kullanmaktan kaçınmanız gerekmektedir.

Eşiniz hamileyse ve onun erkek çocuk doğurduğunu gördüyseniz doğacak çocuğunuzun kız olacağına işaret eder.

Esnaflık veya sanat ile ilgilenen rüya sahibinin kendisini hamile olarak görmesi hayra yorulur. Kişinin rakip tanımadan işinde başarıya ulaşacağı anlamına gelir.
Rüya tabirleri hakkında ayrıntılı ve doğru bilgileri veren rüya tabiri blogu. Doğru kaynaklardan rüya tabirleri ve rüya yorumları.