Rüyada Yelpaze Görmek

Rüyada Yelpaze Görmek

Bir kimsenin rüyada yelpaze görmesi, rahatlığa, mihnet ve şiddet sıkıntılarından kurtulmağa, fakirlikten sonra zenginliğe ve evlada delâlet eder.

Rüyada hurma yaprağından yapılmış bir yelpaze görmek, yolculukla mal elde etmeye işarettir.

Bazı kere de yelpaze kadın için kocaya ve çocuğa delâlet eder. Yine yelpaze görmek, insanların kendisinden faydalandıkları bir kimseye delâlet eder. Çünkü yelpaze ferahlık veren bir şeydir.

Mihnet ve sıkıntıdan kurtulmaya, rahatlığa, yoksulluktan sonra zengin olmaya; Yelpaze eş ve çocuğa, insanların kendinden hayır umdukları ve bunu buldukları kimseye delalet eder.

Rüyada yelpaze rahata, sıkıntıdan ve kavgadan kurtuluşa, yoksulluktan varlığa yorumlanır.

Rüyada yelpaze rahata, sıkıntıdan ve kavgadan kurtuluşa, yoksulluktan varlığa yorumlanır.İyi niyetli, dürüst birinin desteği, dostluktur.

Rüyada yelpaze görmek ve yelpazelenmek, islerinizin yeni bir takviyeye ve düzene ihtiyaci gösterir. Yelpaze ayni zamanda size rekabet edecek bazi kimselerin de bu is için hazirlanmakta olduklarini gösterir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada yelpaze görmek, rahatliga, mihnet ve sıkıntılardan kurtulmaya ve fakirlestikten sonra zengin olmaya işarettir.

Bazen yelpaze, kocaya ve çocuga işarettir. Yelpaze insanlarin kendisinden müsterih olan bir adamdir.Güzel haberlere ve güzel sürprizlere hazırlanın demektir.Çağdaş Ulema: Rüyada yelpaze; gerçek maksatların gizlenmesi anlamına gelir.

Rüyada yelpaze görmek hayırlı bir iş için bir araya geleceğinize, sıkıntılardan sonra ferahlığa kavuşacağınıza, maddi durumunuzun düzeleceğine işaret eder.

Rüyada yelpaze rahata, sıkıntıdan ve kavgadan kurtuluşa, yoksulluktan varlığa yorumlanır.