Rüyada Diş Düşmesi - Dişin Kopması ve Çıkması Tabiri

Rüyada Diş Düşmesi - Dişin Kopması ve Çıkması Tabiri

Rüyada Diş Düşmesi


Zorlukların son bulmasına işarettir. Mutluluğun habercisidir. Rüya sahibinin sıkıntılı günleri geride bırakıp rahat bir hayata kavuşacağı manasına gelir. Rüyada kendi dişinin düştüğünü görmek kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Çekilen zahmetler sonucu kavuşulacak olan huzur manasına gelir.

Rüyada Diş Düşmesi ve Kanaması


Rüyada sahibinin rüyasında dişinin düştüğünü ve sonrasında kanadığını görmesi kişinin iş hayatında kötü insanlar ile muhatap olacağına, bu insanları kendisinden uzak tutması gerekeceğine rivayet eder. Rüyada diş düşmesi ve kanaması, sahip olunacak mal ve mülkte başkalarının gözü olabileceğine, rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanır.

Rüyada Diş Çıkması

Rüya yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında dişinin çıktığını görmesi, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin sıkıntıya düştüğünde birinin ona her zaman yardımcı olacağını ifade eder. Aynı zamanda rüyada dişinin çıktığını gören kişinin zorlu bir süreç içerisinde rahat bir şekilde çıkacağına, müjdeli bir haber alıp rahat ve huzur dolu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Çürük Diş Düşmesi

Rüya sahibinin rüyasında çürük dişinin düştüğünü görmesi hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Hem sıkıntıların biteceği hem de borçlardan kurtulmanın habercisidir. Rüyada dişlerin dökülmesi veya rüyada diş dolgusunun düşmesi sağlığa önem verilmesinden dolayı uzun bir ömür yaşanacağına delalettir.

Rüyada Dişin Yerinden Çıkması

Rüya sahibi eğer acı çekiyorsa bu durum pek hayırlı değildir. Eğer rüyada dişi yerinden çıkıyorsa ve acımıyorsa bu durum bereket demektir. Zor günlerin geri kaldığının bir göstergesidir. Uzun bir süre sıkıntısız bir yaşama delalet eder. Kazancın artmasına rivayettir. Yorumculara göre bu durum aile içinde düzen anlamına gelir.

Rüyada Diş Kopması

Rüya sahibi için sancılı bir süreç demektir. Hikmet sahibi biriyle tanışmaya rivayettir. İsyan etmemesi halinde isteklerinin yerine geleceğine yorulur. Arzuları var olduğu manasına gelir. Tartışmaların son bulacağı manasına gelir. Küskünlükler son bulur. Özellikle iş hayatında zor günleri geride bırakacaktır.

Rüyada Diş Kamaşması


Rüyada kişinin dişinin kamaştığını görmesi veya hissetmesi kurduğunu sandığı dost ortamının hayal kırıklığıyla sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında dişlerinin kamaştığını gören kimsenin zor gününde yanında olacağını düşündüğü kişiler onu hayal kırıklığına uğratır.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüya sahibinin rüyasında dişlerinin avuca döküldüğünü görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine, aksi takdirde mal ve mülk kaybı yaşayabileceğine delalet eder. Rüyada dişlerin avuca dökülmesi aynı zamanda çekilecek olan sıkıntı manasına da gelir.

Rüyada Ön Dişinin Eline Düştüğünü Görmek

Rüya yorumcularına göre rüya sahibinin ön dişlerinin düştüğünü görmesi, çocuğundan veya kardeşinden yararlanacağını ifade eder. Rüyada dişlerinin düştüğünü ve yemek yemediğini görmek, fakirleşmek demektir.

Rüyada Diş Düşmesi Görmek

Rüyada diş düşmesi görmek rüya yorumcularına göre hem maddi hem manevi zarara uğrayacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında diş düşmesi görmesi, kişinin iş hayatında sorunlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada diş görmek, rüya sahibinin zor günler geçirip sürekli düşünceli bir ruh halinde olacağının habercisi demektir. Rüya sahibinin rüyasında diş görmesi, kişinin yakın bir dosta zarar geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Diş Çekmek

Rüya sahibinin rüyasında diş çektiğini görmesi ya da diş çekildiğinin görülmesi aynı kişilerle vakit geçirmek demektir. Sürekli aynı şeyi yapmaktan sıkılan rüya sahibinin hayatında değişiklikler olacağına rivayettir.

Dişlerin Tamamının Döküldüğünü Görmek

Rüyada dişlerinin döküldüğünü gören rüya sahibinin rüyası iyiye yorulur. Bütün dişleri dökülünceye kadar uzun bir ömür yaşar ve aile nüfusu çoğalır. Rüya sahibinin rüyasında tamamının döküldüğünü görmesi, kişinin iş hayatında başarılı olacağına işaret eder.

Rüyada Üst Dişlerinin Dökülmesi

Rüya sahibinin rüyasında üst dişlerinin tamamen dökülmesi hayırlıdır. Gelecek mal ve paraya işaret eder. Kişinin rüyasında üst dişlerinin döküldüğünü görmesi, rüya sahibinin mal ve mülk varlığının günden güne artacağı anlamına gelir.

Rüyada Diş Kırılması

Rüyada dişin kırıldığını görmek, rüya sözlüğü yazarlarınca maddi problemlere yorulmaktadır. Eğer bir borç içerisindeyseniz parça parça borcunuzu ödemeye nail olacağınıza delalet eder.

Rüyada Tek Dişinin Döküldüğünü Görmek

Yine rüyada tek dişini döküldüğünü görmenin anlamı iyidir. Bir kimseye olan borcunu ödemeye veya borçlarını bir defada ödemeye işarettir. Rüya sahibinin rüyasında tek dişinin döküldüğünü görmesi, kişinin maddi anlamda sorun yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Diş İltihabı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında diş iltihabı görmesi ya da rüyada diş iltihabı olduğunu görmek yakın zaman da hane içerisinde yaşanacak olan ayrılığa yorulmaktadır. Kişiyi derinden üzecek kötü bir haberin duyulmasına delalet eder.

Rüyada Diş Kanaması Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında diş kanaması görmesi, ender görülen rüya yorumlarındandır. Rüyanın durumuna ve görülüş şekline göre farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş taktığınızı görmeniz bir işte başarı sağlayacağınıza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda rüya sözlüğü yazarları tarafından istediğiniz şeylere sahip olacağınıza da yorulmaktadır.

Rüyada Dişlerin Kaybolduğunu Görmek

Rüya sahibinin yoğun bir stres altında olduğuna yorulmaktadır. Kişinin görmezden gelmeye çalıştığı bazı korkuları onu rahatsız ediyor anlamına gelmektedir. Bu korkular genellikle başarısızlık, ilişkilerinizde bireyselliğinizin silinmesi olabilir.

Rüyada Diş Görmek Psikolojik Yorumu

İnsanların rüyalarında en sık gördüğü şeylerden birisi de dişlerdir. Uzakdoğu’da ise dişlerin dökülmesi genellikle kişinin yalan söylediği ya da kişiye yalan söyleneceğini ifade eder. Bununla birlikte İslami rüya tabirlerine baktığımızda dişin maddi zararları ifade ettiğini görürüz.
Daha yeni Daha eski