Rüyada Damla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Damla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Damla Görmek


Rüyada damla görmek, rüya sahibinin yakın zaman içinde hayırlı bir işe gireceğine, maddi ve manevi anlamda bol kazanç sağlayacağına ve bütün dert ve sıkıntıların bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında damla görmesi, kişinin güzel haberler alacağına, işlerinin daima güzel gideceğine ve yaptığı çalışmalar sayesinde terfi alacağına delalet eder.

Rüyada Damla Sakızı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında damla sakızı görmesi, kişinin iş hayatında başarılı işler yapacağına, bütün sorunlarından kurtulacağına tabir edilir. Rüyada damla sakızı görmek, rüya sahibinin bundan sonraki hayatını ferah bir şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Damla İdrar Görmek

Kişinin rüyasında damla idrar görmesi, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için çok çaba sarf etmesi gerekeceğine rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında damla idrar görmesi, kişinin bütün musibetlerden kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Damla Kan Görmek


Rüyada damla kan görmek, rüya sahibinin hayatında kötü günler yaşayacağına, sürpriz olaylar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin rüyasında damla kan görmesi, çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Damla Çikolata Görmek


Rüya sahibinin rüyasında damla çikolata görmesi, kişinin kısmetinin açılacağına, şansının her zaman yaver gideceğine ve kazancının günden güne artacağına rivayet eder. Kişinin rüyasında damla çikolata görmesi, rüya sahibinin iş hayatında yeni bir ortaklığa gireceğine alamet eder.

Rüyada damla görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde bütün hayallerine kavuşacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında damla görmesi, kişinin tatsız geçen günlerin son bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Damlayan Tavan Görmek

Kişinin rüyasında damlayan tavan görmesi, rüya sahibinin çözümsüz gibi görünen olayların kısa süre içinde çözüme kavuşacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin rüyasında damlayan tavan görmesi, kişinin huzursuzluk yaratan kimseden uzak duracağına delalet eder.

Rüyada Damla Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında damla su görmesi, kişinin mal ve mülk sahibi olacağına, hayırlı bol kazançlar elde edeceğine işaret eder. Rüyada damla su görmek, rüya sahibinin şansının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada Damla Damla Yağmur Yağdığını Görmek

Kişinin rüyasında damla damla yağmur yağdığını görmesi, rüya sahibinin elinin bollaşacağına, rahat yüzü göreceğine ve kazancının günden güne artacağına alamet eder. Rüyada damla damla yağmur yağdığını görmek, rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına rivayet eder.

Rüyada Damla Sakızı Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında damla sakızı yediğini görmesi, kişinin hayatına yeni bir sayfa açacağına alamet eder. Rüyada damla sakızı yediğini görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde yeni kimselerle karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Damla Su İçtiğini Görmek


Kişinin rüyasında damla su içtiğini görmesi, rüya sahibinin hayırlı bir eşe sahip olacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında damla su içtiğini görmesi, kişinin aile hayatında maddi ve manevi sıkıntılarla karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Damla Gözyaşı Görmek

Rüyada damla gözyaşı görmek, rüya sahibinin kısa bir süre içinde elinde olan parayı kaybedeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında damla gözyaşı görmesi, kişinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelmektedir.
Daha yeni Daha eski