Rüyada Dağ Keçisi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dağ Keçisi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dağ Keçisi Görmek


Dikkat etmesi gerekeceğine rivayet edilir. Zarara uğramak manasına gelmektedir. İşlerinin ters gideceği şeklinde tabir edilir. Huzur dolu bir yaşam için elinden geleni yapacağına yorumlanmaktadır. Uzun bir evlilik hayatı demektir. Eline bir şekilde bir mal geçecektir veya ganimet kazanacaktır.

Rüyada Dağ Keçisi Avlamak

Rüyada dağ keçisi avlamak, başka kaynaklara göre şu şekilde yapılmaktadır: Başkasının hakkına tecavüz etmek, uzak bir yolculuğa çıkmak ya da fazla zahmet göstermeden mal edinmek. Farklı bir rüya tabirine göre ise dağ keçisi, ahlaksız ve şahsiyet yoksunu bir kişiyi temsil etmektedir.

Rüyada Dağ Keçisi Öldürdüğünü Görmek


Rüyayı gören kişinin dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyada dağ keçisi öldürmek, rüya sahibinin işlerinde çok başarılı olacağına, güzel ve hayırlı günlerin kendisini beklediğine, yardıma muhtaç birisine yardım etmesi sonucu hayır duası alacağına delalet etmektedir. Dağ keçisinin etinden yediğini rüyasında gören kişinin devletten bir haber alacağı da söylenir.

Rüyada Dağ Keçisi Yakalamak

Rüyada dağ keçisi yakalayıp kucakladığını gören kişinin inatlaştığı kişilerin inadından vazgeçeceği söylenir. Aynı zamanda rüya sahibi hakkında iyi düşünceler oluşacağına ve etraftan saygı kazanacağına delalettir. Başka bir yoruma göre ise dağ keçisi yakalamak, sonu olmayan bir aşka tutulmaya ya da sevdiklerinizden ayrılmaya delalettir.

Rüyada Dağ Keçisi Avlamak

Rüyada dağ keçisi avladığını görmek, rüya sahibinin devletle bir sorun yaşayacağına ve bundan dolayı üzüntüye gireceğine işaret eder. Bazı tabircilere göre bol kazanç anlamına gelmektedir. Avladığı keçinin etini yiyorsa, şöhret kazanacak demektir.

Rüyada Yavru Dağ Keçisi Görmek

Rüyada yavru dağ keçisi görmek, kişinin hayatı boyunca mutlu olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin iş ve sosyal hayatında riskli adımlar atacağına delalet eder. Rüyada yavru dağ keçisi görmek, hane içerisinde huzurun artacağına, eş veya sevgili ile yaşanan sorunların sona ereceğine yorulur.

Rüyada Erkek Dağ Keçisi Görmek


Kişinin rüyasında erkek dağ keçisi görmesi, rüya sahibinin sıhhatli bir hayat süreceğine yorulur. Kişinin ailesinden birinden vefat haberi alacağına rivayet eder. Rüyada erkek dağ keçisi görmek, güzel bir ömür geçirmeye ve para kazanmaya işarettir.

Rüyada Dağ Keçisi Sürüsü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dağ keçisi sürüsü görmesi, kişinin bir tartışma yaşayacağı demektir. Rüya sahibinin iş hayatında olan başarısı yüzünden makam sahibi olacağına alamettir. Rüyada dağ keçisi sürüsü görmek, kişinin zarara uğrayacağı demektir. Kişinin hayatı boyunca sürecek bir aşka atılmaya ya da çevresindekilerden ayrılacağı anlamına gelir.

Rüyada Dağ Keçisi Kestiğini Görmek

Rüyada dağ keçisi kestiğini gören kişinin iş ve aile hayatında çeşitli olumsuzluklar yaşayacağına rivayettir. Rüya sahibinin hayır işleri peşinde koşacağı anlamına da gelmektedir. Rüyada dağ keçisi kesmek, hayır ve şerre delalet eder.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال