Rüyada Çivi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çivi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çivi Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada çivi görmek, evlenmek, dargınları barıştırmak, aldatmak, menfaat gibi çeşitli manalara yorulur. Rüyasında çivi gören kimse için bekar ise evleneceğine delalet etmektedir. Dargın olan iki insanı barıştırmak için aracı olacağı, ona güvenen kimseleri aldatacağı, menfaat elde edeceği fırsatlarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularının görüşlerine ve rüya tabiri kitaplarının ifadelerine göre rüyada çivi görmenin manası şu şekillerdedir:

Rüyada Çivi Görmek

Evlenmek, arabulucu olmak, aldatmak, menfaat gibi manalara gelir. Kimi yorumcuya göre ise kardeş manasına gelir.

Rüyada çivi görmek, kişinin hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, iyi anlaşacaklarına, ileride evlenebileceğine, mutlu olacağı demektir. Kişinin varsa kardeşiyle yoksa kardeş gibi olan dostuyla olan ufak anlaşmazlıkları çözülür. Rüya sahibinin hayatına aldığı insanlarda seçici olması gerekeceğine aksi takdirde menfaat uğruna arkadaşlıklar kurabileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çivi Çaktığını Görmek


Çivinin çakıldığı yere göre farklı anlamlara gelir. Tahtaya çivi çakmak evlilik manasına gelir. Beton gibi sert yüzeye çivi çakmak zor işlerin üstesinden gelmek demektir. Demir ya da başka metale çivi çakmaya çalıştığını görmek olmayacak iş için boşa harcanacak emek ve para manasına gelir. Rüyada yere çivi çaktığını gören kimsenin kardeşi evlenir.

Rüyada Çivi Bulduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çivi bulmak iyiye yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi için kardeş gibi olacağı bir dost bulacağı yorumu yapılır.

Rüyada Sırta Çivi Çakıldığını Görmek


Rüya sahibinin rüyasında sırtına çivi battığını gören kimsenin oğlu olacaktır denir. Bu çocuk ilerde büyük adam olacak ve sırtınızı koruyacak yorumu yapılır.

Rüyada Çivi Düşürdüğünü Görmek

Elindeki çiviyi düşürüp kaybettiğini gören kimse belli miktarda para kaybedecek denir. Kimi yorumcuya göre askere gidecek oğlu ya da arkadaşı varsa yakın zamanda gideceğine işarettir.

Rüyada Çivi Yuttuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çivi yuttuğunu gören kişinin başında bulunan bir sorunu çok büyüteceğine delalet eder. Çok çalışarak bu sorunun üstesinden gelebileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Çivi Söktüğünü Görmek


Rüya sözlüğü yorumcularına göre çivi söktüğünü gören rüya sahibinin dünya hayatına değilde daha çok ahiret hayatına önem vereceğine yorulmaktadır. İbadetini eksiksiz yapacağına, hayırlı bir insan olacağına rivayet etmektedir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال