Rüyada Çit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çit Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada çit görmek, işlerini düzene koymaya ve yasak olan şeylerden uzak durmaya işarettir. Rüyasında çit gören kimse için hayatında yolunda gitmeyen şeyler düzelecek denir. İş hayatını ve özel yaşantısını düzene koyarak aradaki sorunlarını bitirecektir. Ayrıca yasaklara karşı hassasiyet gösterecek ve gerek dini gerek kanuni şartlar altında belirlenen bu yasaklardan kendini soyutlayacaktır.

Rüyada Çit Görmek


Düzen ve yasaklardan kaçınma manalarına gelir. Kişi, hayatını düzene koyar ve daha sistemli yaşamaya başlar. Ayrıca yasak kılınan şeylerden uzak durur. Dince ve devletçe yasak olan konulara daha dikkat eder. Böylece kafası rahat olur, kendi yolunda giderek huzur bulur.

Rüya sahibinin rüyasında çit görmesinin anlamı, kişinin hayatındaki pürüzlerin zımparalayarak düzene dokacağı demektir. İş hayatındaki eksikleri tamamlayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Birden Çok Çit Görmek

Sıralanmış birden fazla çit varsa ya da bunlar arka arkaya dizilmişse o zaman bu rüya mal paylaşımı manasına gelir. Kalacak bir miras yahut mülk paylaşılacak yorumu yapılır.

Rüyada Tahta Çit Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tahta çit yaptığını görmesi hayati bir karar sayesinde hiç bir zaman pişman olmayacağı bir iş yapacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada tahta çit gören kişi eğer bekarsa hayırlı kısmetle karşılaşıp onunla dünya evine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada Evine Çit Yapmak

Rüyasında evinin etrafını çitle çevirdiğini gören kimse sıkıntılara ve sorunlara karşı izole olur. Kendini güvene alır manasına gelir.

Rüyada Yeşil Çit Görmek

Yeşil renkte çit görmek ya da çitleri yeşile boyamak evlilik manasına gelir. Kişi bekarsa kendisi, yaşlıysa çocuğu evlenir.

Rüyada Beyaz Çit Görmek

Beyaz çit gurbet demektir. Gurbette yaşayan sevdiği kimse ile yakın zamanda görüşeceğine işarettir. Gurbetin biteceği ve hasret giderileceği yorumu yapılır.

Rüyada Çalı Çırpıdan Yapılmış Çit Görmek

Çalı çırpı gibi basitçe malzemelerden çit yapmak elindeki imkanlarla yetinmek demektir. Kendi imkanları ve olanakları dahilinde yetinmeyi bilen ve şükreden kimse manasına gelir.

Rüyada Tel Çit Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tel çit görmesi kişinin daimi olacak başarıyı, mutluluğu, huzuru ve saadeti yakalayacağına, bundan sonra her şeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına, kazancının azalmayacağına işaret eder.

Rüyada Demir Çit Görmek

Rüya sahibinin rüyasında demir çit görmesi manevi gücünün yerinde olacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına alamet eder.
Daha yeni Daha eski