Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cin Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cin Görmek / Rüya Tabiri


Rüyada cin görmek, hilekar biri olarak yorumlanır. Rüyada cini yakında görmek, hayal kırıklığı yaşanacağının habercisidir. Rüyada cinin kapının yakınında durduğunu görmek, zarar uğramak anlamına gelir. Rüyada cinle sohbet ettiğini görmek, sır sahibi birinin işaretidir. Rüyada cin görmek, bazı rüya sözlüğü yorumcularına göre, kara ve denizde yolculuk yapmak veya hırsızlık, zina, içki içmek olarak da yorumlanır. Rüyada bir cinle evlendiğini görmek, günahkar birine bağımlı olmak anlamına gelir.

Rüyada cin görmek, kötü yorumlanan bir rüyadır ve çok konuşmamak, hemen unutmak gerekir. Ancak iyi yorumlanan türleri de vardır. Mesela, hamile bir kadının rüyada cin görmesi doğacak çocuğun zeki olacağına delalettir. Rüyada cinden bir şey almak, rüyada cinin bir şey vermesi de olumlu rüyalardan biridir ve kariyerde yükseliş anlamına gelir. Rüyada cinin üzerindeki elbiseyi çıkarmak, düşmanlara karşı zafer kazanmanın habercisidir.

Rüyada cin çarpması, haram mal ve büyü ile uğraşan birinden zarar görmek anlamlarına gelir. Rüyada cinle evlenmek, günahkâr biri hakkında uyarı niteliği taşır. Rüyada cinle konuştuğunu görmek, kavganın habercisidir. Rüyada içine cin girmiş birini görmek, o kişinin huzursuz olduğuna işarettir. Rüyada içine cin girdiğini görmek de rüya sahibinin böyle olduğunu gösterir.
Daha yeni Daha eski