Rüyada Çilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çilek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çilek Görmek


Rüyada çilek görmek aşk, mutluluk ve güzel nimetlere yorulur. Rüyasında çilek gören kimse için rüya yorumu, bekar ise yeni bir aşka yelken açacak, evli ise aşkıyla daha mutlu olacak, çalışıp kazandığı parasıyla güzel nimetler alacak ve hanesindeki kimseleri mutlu edecek şeklinde delalet eder.

Rüyada Çilek Yediğini Görmek


Rüyada çilek yediğini gören rüya sahibinin, aşk hayatının kusursuz geçeceğine, birini çok seveceğine, o kişide gerçek aşkı bulacağına işarettir. Rüyada çilek yemek, en hayırlı rüyalardandır. Kişinin huzuru bulacağına, güzel günler göreceğine, mutlu bir ömür geçireceğine alamet eder. Rüyada çilek yemek, çok güzel elbiseler ve buruk bir sevinç yaşamak manalarına gelir. Rüya sahibi için güzel kıyafetler giyeceği bir davete katılacağı yahut güzel kıyafetler satın alacağı yorumu yapılır. Ayrıca, önce üzüleceğiniz fakat sonrasında sevineceğiniz gelişmeler olacağına işarettir. Mutluluğunuz biraz buruk olsa da kötü haberler çok üzücü derecede olmayacak denir.

Rüyada Mevsimsiz Çilek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında mevsimsiz çilek görmesi kişinin uzun süreli aşk hayatına son vereceğine delalet eder. Rüyada mevsimsiz çilek görmek, iş hayatında sıkıntıların baş göstereceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine ailesi ile iyi geçinmesi gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Çilek Ağacı Görmek

Rüyada çilek ağacı görmek, kişinin ağzının tadını bildiğine, yemekleri seçerek yiyeceğine, hayatının lüks içerisinde geçeceğine rivayet edilir. Kişinin rüyasında çilek ağacı görmesi, rüya sahibinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çilek reçeli görmesi, kişinin müjdeli bir haber alacağına, bu haberin sadece kendisini değil tüm aile bireylerini mutlu edeceğine yorumlanır. Rüyada çilek reçeli görmek, aynı zamanda sıkıntılı günlerin sona ereceğinin habercisidir.

Rüyada Çilek Ektiğini Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada çilek ektiğini görmek, kişinin mal ve mülk sahibi olacağına, çevresinde kötü insanların bulunacağına yorumlanır. Rüyada çilek ektiğini görmek, hayırlı ortaklıklara gireceğine, sabretmesi sonucu emeklerinin karşılığını alacağına delalet etmektedir.

Rüyasında Çilek Topladığını Görmek

Rüyada çilek topladığını gören kişi, bekar ise yakında karşısına çıkacak kısmeti ile çok mutlu olacağı rivayet edilir. Kişinin rüyasında çilek topladığını görmesi, rüya sahibinin şansının daima yaver gideceği anlamına gelir.

Rüyada çilek görmek, kişinin çok zarif ve narin olduğuna, en ufak bir olayda kalbinin kırıldığı demektir. Kişinin karşısına iyi niyetli bir insan çıkacağına, onunla birlikte mutlu mesut yaşayacaklarına manasına gelmektedir.

Rüyada Çilek Aldığını Görmek


Rüyasında çilek aldığını gören kişinin, sağlığında bazı problemlerin olacağına, fakat kişinin soğuk kanlılığıyla hastalığını atlatabileceğine rivayet edilir. Kişinin rüyasında çiçek aldığını görmesi, rüya sahibinin kendi başına çok iş başaracağına delalet eder.

Rüyada Birine Çilek Verdiğini Görmek

Rüyasında birine çilek verdiğini gören kişinin, Allah katında çok hayırlı bir iş yapacağına işarettir. Rüya sahibinin rüyasında birine çilek verdiğini görmesi, kişinin bol kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çilek bahçesi görmesi, kişinin zor günleri geride bırakacağına tabir edilir. Rüyada çilek bahçesi görmek, bolluk ve berekete yorulur.Rüya Sahibinin hayallerine ve hedeflerine ulaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Altın Çilek Görmek

Rüyasında altın çilek gören kişinin, mutlu bir aile hayatı olacağına, ailesiyle sorunu olmayacağına, mutlu mesut geçinecekleri manasına gelir. Kişinin rüyasında altın çilek görmesi, rüya sahibinin bundan sonraki hayatında daima mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Çilek Suyu Görmek

Rüyasında çilek suyu gören kişinin, ailesiyle olan sorunlarının bitip birbirlerine çok bağlı kalacaklarına, huzura erişeceğine, kişi eğer eşiyle problem yaşadıysa problemlerin ortadan kalkacağına rivayet edilir.

Rüyada Ham Çilek Yemek

Rüyasında ham çilek yediğini gören rüya sahibinin, kişinin çocuk ruhlu olduğuna, ciddi ortamlarda çocuk gibi davrandığına, bu yüzden de sevilmediğine rivayet eder. Rüyada ham çilek yediğini görmek, rüya sahibinin daima mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Çilek Görmek

Rüyasında yeşil çilek gören kişinin, iyi bir insan olduğuna, manevi duygularının baskın olduğuna, kalbiyle hareket ettiğine, işlediği günahlara tövbe edip Allah'tan af dilediğine işarettir.

Rüyada Kırmızı Çilek Görmek


Rüyada kırmızı çilek gören rüya sahibinin, birine aşık olacağına, bu aşkın uzun süreli ve çok güzel geçeceğine, karşısındaki kişiyle büyük bir aşk yaşayacaklarına, zamanı geldiğine çoluk çocuğa karışıp mutlu mesut yaşayacaklarına rivayet edilir.

Rüyada Çilek Satın Almak

Rüyada çilek satın aldığını gören kişinin, hanesinde hiç huzursuzluk olmayacağına, çocuklarının kişiyi utandıracak işler yapmayacağına, tam tersine gurur verecek işler yapacağına yorulur.

Rüyada Çilek Koklamak

Rüyasında çilek kokladığını gören kişinin, hayatını dilediği gibi yaşayacağına, maddi sıkıntısının biteceğine delalet eder. Rüyada çiçek kokladığını görmek, rüya sahibinin hayallerine ve isteklerine kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Çürük Çilek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çürük çilek görmesi, iş hayatının çok zor geçeceğine, harama el uzatacağına, kazancının bereketli olmayacağına, maddi anlamda bir çöküş yaşayacağına işarettir.

Rüyada Çilek Tarlası Görmek


Rüyasında çilek tarlası gören kişinin, kısa zaman içerisinde sıkıntılarının, sorunlarının, dertlerinin biteceğine, hayatının bundan sonrasında temiz ve hayırlı bir hayat yaşayacağına, kişinin haramla işi olmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Çilek Fidesi Görmek

Rüyasında çilek fidesi gören kişinin, sıfırdan bir iş kuracağına, bu işte yaptığı doğru kararlar neticesinde çok iyi yerlere geleceğine manasına gelir.

Rüyada Dalında Çilek Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında dalında çilek gören rüya sahibinin, istediği şeyleri elde edemeyeceğine, kişinin çok çaba göstermesine rağmen bir türlü işlerinin rast gitmeyeceğine işarettir.

Rüyada Çilek Sulamak


Rüyasında çilek sulayan kişinin, vatanını ve milletini büyük ölçüde etkileyen çok hayırlı bir iş yapacağına, çevresinde saygınlık kazanacağına delalet edilir.

Rüyada Çilek Tohumu Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında çilek tohumu gören kişinin, yaptığı projelerle annesi ve babasına hayırlı bir evlat olduğunu kanıtlayacağına rivayet edilir.

Rüyada Çilek Yedirdiğini Görmek

Rüyada çilek yedirdiğini gören kişinin, saygın bir kişi olacağına, parasının bolluk içinde olacağına, maddi sıkıntısının olmayacağına işarettir.

Rüyada Çilek İkram Ettiğini Görmek

Rüyasında çilek ikram ettiğini gören kişinin, iş hayatında yaptığı işlerle iş yerinde en yüksek zirveye ulaşacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına rivayet edilir.

Rüyada Tabakta Çilek Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tabak çilek görmesi kişinin, hazıra konacağını, hiç çaba göstermeden bir yerden para geleceğini, hayatını rahat ve huzur içerisinde yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Donmuş Çilek Görmek

Rüyasında donmuş çilek gören kişinin, çok istediği ve hayalini kurduğu şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, hep bir sorun çıkacağına, çok emek vermesine rağmen başaramayacağına yorulur.

Rüyada Kurtlu Çilek Görmek


Rüyasında kurtlu çilek gören kişinin, hiç beklemediği bir anda çok güzel olayların olacağına, kişiyi mutlu edecek hayırlı haberler alacağına, hayatının hep sürprizlerle geçeceğine işarettir.
 
Hamile Kadının Rüyada Çilek Yediğini Görmek

Rüya tabircilerine göre bu iki şekilde yorumlanır. Birincisi aş ermiş olabileceği ve canının çilek istemiş olabileceği ihtimalidir. İkincisi ise doğacak çocuğunun çok güzel bir çocuk olacağı ve herkes tarafından nazar edileceği yorumu yapılır.
Daha yeni Daha eski