Rüyada Çiftlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiftlik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çiftlik Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada çiftlik görmek, para ve bolluk manalarına yorulur. Kişinin eline para geçeceği ve maddi imkanlarının gelişmesiyle birlikte hanesine bolluk geleceği yorumu yapılır. Yorumculara göre rüya sahibi aldığı borçlarını ödeyecek, borç verdiyse parası geri geleceğine delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularının bazılarına göre rüyada görülen çiftlik, başarı demektir. Bu rüyayı görenler için rüya yorumu; iş hayatında başarı yakalayacakları söylenir.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada çiftlik görmek hakkında ayrıca şu açıklamalar yer almaktadır:

Rüyada Çiftlik Görmek

Para, bolluk, başarı gibi manalara gelir.

Rüyada çiftlik görmek, kişinin büyük bir başarıya imza atacağına, bu başarının biraz şanslarının yardımıyla olacağı demektir. Şansını yanına alan rüya sahibinin başarılı olunca maddi kazancın da beraberinde geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çiftlik Evinde Yaşamak

Rüyada çiftlik evinde yaşamak, rüya sahibinin huzura ereceği demektir. Kafanızın rahatlaması için tatile ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Rüyada Çiftlikte Hayvanlara Bakmak

Rüyada çiftlikte hayvanlara bakmak evlilik manasına gelir. Evli kimse için çocuk işaretidir.

Rüyada Çiftçi İle Konuşmak

Çiftlikteki bir çiftçi ile konuştuğunu gören kimse, bir konu hakkında yardım alır. Bilen birine fikir danışılacağına yorumlanır.

Rüyada Çiftlikte Hasat Toplamak

Hasat yaptığını ve mahsülü depoladığını gören kimse için kıdem almaya yorulur. Kişinin yönetici olma ya da işleri büyüteceğine rivayet eder.

Rüyada Çiftlik Satın Almak

Huzurlu ve mutlu olacağınıza işarettir. Sorunlarınızın ve sıkıntılarınızın ortadan kalkacağına delalet eder.
 
Rüyada At Çiftliği Görmek

Rüyasında at çiftliği gören rüya sahibinin, ayağına kadar gelen kısmetini geri çevireceği demektir. Kişinin sonradan pişman olacağına yorulur.

Rüyada İnek Çiftliği Görmek

Rüyada inek çiftliği gören kişinin, maddi sıkıntılarının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin acilen para bulması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Koyun Çiftliği Görmek

Rüyasında koyun çiftliği gören rüya sahibinin, birisine çok aşık olacağına delalet eder. Kişinin aşık olduğu insanı elde etmek için elinden gelen her şeyi yapacağına rivayet eder.

Rüyada Tavuk Çiftliği Görmek

Rüyada tavuk çiftliği görmek, rüya sahibinin normal yaşantısında alacağı kararla köklü bir değişikliğe gideceği anlamına gelir. Kişinin bu yaptığı değişiklikten aylar sonra pişman olacağına delalet eder.
Daha yeni Daha eski