Rüyada Çelik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çelik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çelik Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada çelik görmek, güven ve cesaret yorulur. Sağlamlığı ile bilinen çelik, rüya sahibi için sağlam dost manasına da gelir. Rüyasında çelikten yapılmış eşya gören kimse için rüya yorumu, düşmanlarına karşı kuvvet ve cesaret kazanacak, ona sadık olan ve her zaman güvenebileceği dostlara sahip olacağına delalet eder.

Rüya yorumcularının bazıları rüyada görülen çelik hakkında işlenip işlenmediğine göre farklı yorumlar yapılır der. İşlenmiş ve eşya haline gelmiş çelik, hizmet etmek manasına gelirken, inşaatlarda kullanılan çelik görmek ömür manasına gelir. Bu yorumculara göre çelik eşya kullanan kimse devletine, eşine, işverenine sadık olur ve iyi hizmet eder. Nispeten işlenmemiş ve daha ham durumda olan diğer çelik ise uzun ömür manasına gelir.

Rüyada çelik görmek hakkında rüya tabirleri kitaplarında ayrıca şu ifadelere yer verilmiştir:

Rüyada Çelik Görmek

Cesaret, güven ve sağlam dost manalarına gelir. Bazı yorumculara göre işlenip işlenmediğine bakılır ve işlenmişse sadık olmak, işlenmemişse uzun ömür manalarına gelir.

Rüyada Parlayan Çelik Görmek

Çelik eşyanın parladığını görmek huzur ve sağlık demektir.

Rüyada Çelik Tutmak

Çelikten yapılmış nesneyi tutan kimse için sağlık ve kuvvet kazanacak yorumu yapılır.
 
Rüyada Çelik Fabrikası Görmek

Çelik fabrikasında çalışmak zahmetlere ve sıkıntılara katlanmak demektir. Rüyada erimiş çelik gömek ise bir kimsenin arkasından dedikodu yapılacağına işarettir.

Rüyada Çelik Bükmek

Çeliği yamultabildiğini gören kimse için bol rızık ve bereket bulacağı yorumu yapılır.

Rüyada Çelik Başlık Görmek

Çelik başlık malınızın emniyette olduğuna işarettir.

Rüyada Çelik Kapı Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çelik kapı yaptırması, bekarlar için güzel bir evliliğe, üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Çelik Kasa Açtığını Görmek

Kişinin öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada Çelik Yelek Giydiğini Görmek

Rüya sahibinin ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Çelik Cezve Görmek

Rüyada çelik cezve görmek, konforunun yerinde olacağı, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceği anlamlarına gelir.
Daha yeni Daha eski