Rüyada Çatı Katı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çatı Katı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çatı Katı Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada çatı katı görmenin anlamı, sıkıntıların sona ereceğine yorulur. Uzun süredir sıkıntılar boğuşan, hayatının düzeni alt-üst olmuş olan rüya sahibinin aradığı o huzura ve mutluluğa çok yakın olduğunun müjdesini veren hayırlı bir rüyadır. Ancak rüyada çatı katı görmek, kimilerine göre makam ve kariyere delalet eder.

Genel olarak yapılan rüya tabiri ise kişinin sabırlı olduğu sürece hedeflerine ulaşacağı şeklindedir. Aksi halde rüya sahibinin karşısına çıkacak olan bu engellere karşı sabırlı olmadığı takdirde kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada çatı katı görmekle ilgili diğer rüya tabirleri ve psikolojik yorumu:

Rüyada Çatı Katında Oturmak

Rüya sahibinin içinde boğuştuğu sıkıntılı durumdan olgun bir birey gibi düşünerek hareket ederse kurtulacağına işaret eder.

Rüyada çatı katı görmek, rüya sahibinin hiç beklemediği anda alacağı mükemmel bir iş teklifi demektir. Kişinin düzeninin yerine oturacağına, para sıkıntısının ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Çatı Katından Atlamak

Rüya sahibinin uzun süredir yapmak istediği bir hedefinin, planın hüsranla sonuçlanacağına alamet eder.

Rüyada Çatı Katı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin iç dünyasında ağır basan bencilliğin sembolüdür. Zamanla yalnızlaşmış olan rüya sahibinin kendinden dahi sakladığı mutsuzlukları olduğunu gösterir.

Rüyada Çatı Yıkılması Görmek

Rüyasında çatı yıkılması gören kişinin, normal giden hayatının, alacağı haberle büyük bir acı yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Çatı Akması Görmek

Rüyasında çatı akması gören rüya sahibinin, kötü ve rüya sahibini üzecek olaylar yaşayacağına, gereksiz yere üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Çatı Yanması Görmek


Rüyasında çatı yanması gören kişinin, çalışıp emek verdiği projelerin ortada hiçbir sorun yokken sorunla karşılaşacağına ve bütün emeklerinin gideceğine işarettir.
Daha yeni Daha eski