Rüyada Çan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çan Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada çan görmek, rüya tabircileri tarafında çok farklı manalara yorumlanmıştır. Rüyasında çan gören kimse için bazı yorumcular şöhret ve rezil olmak manalarına geldiğini söyler. Bu yorumculara göre rüyada görülen çan ile rüya sahibi geçici şöhrete sahip olur. Bu şöhret hızla gelecek ve hızla gidecektir. Yorumculara göre aslı astarı olmayan haberler sebebiyle şöhretini aynı hızda kaybedecek ve rezil duruma düşeceğine delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularının kimilerine göre rüyada çan görmenin manası hayırsız arkadaştır. Etrafınızda bulunan bu arkadaş dost gibi görünür fakat size her an arkasını dönebilir. Bu yorumculara göre rüya yorumu, etrafınızdaki insanlara dikkat etmeli ve fazla güvenmemelisiniz.

Rüya tabiri kitaplarında rüyada çan görmek hakkında ayrıca şu ifadelere yer verilir:

Rüyada Çan Görmek

Hayırsız kimse, şöhret ve rezillik gibi manalara gelir. Kimi yorumcular münafık kimse, hayırsız evlat gibi manalara geldiğini söylemiştir.

Rüyada Çan Sesi Duymak

Müjdeli haber demektir. Kimi yorumculara göre sizi iyi edecek gelişmelere yorumlanır. Baılarına göre ise haberci manasına gelir.

Rüyada Çan Çalmak


Gizli bir sırrınızın ortaya çıkacağı manasına gelir.

Rüyada çan çalmak, rüya gizlenen bir gerçeğin yada saklanması gereken bir sırrın olduğu demektir. Kişinin duyulmasından korktuğu bir şeyler olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Kilise Çanı Görmek


Kilise çanı iddia demektir. Kimi yorumculara göre küfür manasına gelir.

Rüyada Birden Çok Çan Görmek

Birden çok çan aynı anda çalıyorsa bu ölüm manasına gelir. Kişinin kendisini sıkıntı içerisinde bulacağına işarettir.

Rüyada İnek Çanı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında inek çanı görmesi, kişinin endişelerinin son bulacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine yorulur. Rüya sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Koyun Çanı Görmek

Kişinin rüyasında koyun çanı görmesi, rüya sahibinin tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına rivayettir. Kişinin çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa gireceğine delalet eder.
Daha yeni Daha eski