Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Cam Silmek


Rüyada cam silmek, rüya sahibinin hayatındaki sorunları bitireceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, işlerinin toparlanacağına, kendine ait bir iş yeri kuracağına işaret eder.

Rüyada Pencere Silmek

Rüyada pencere sildiğini görmek, rüya sahibinin çok eskiden maddi ve manevi destek verdiği birinden maddi olarak yardım göreceğine, hanesinden huzurun ve mutluluğun eksik olmayacağına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin iş hayatında son zamanlarda adından söz ettiren başarılı birisi olacağının habercisidir.

Rüyada Cam Temizlemek

Rüyada cam temizlediğini gören kişinin, bir sebepten dolayı etrafındaki bazı dostlarıyla arasının bozulacağına, bu arayı bir büyüğünün düzelteceğine alamet eder. Rüyayı gören rüya sahibinin çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlarla mal ve mülk satın alacağına rivayet eder.

Rüyada Cam Kapı Silmek

Rüyada cam kapı sildiğini görmek, rüya sahibinin içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulacağına, hayatında çeşitli tartışmaların yaşanacağına işaret eder. Kişinin hedeflerine, hayallerine ve amaçlarına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Cam Silen Birini Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada cam silen birini görmek, rüyayı gören kişinin ruhsal olarak çöküşte olduğuna, kendisinin toparlanması gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Kişinin kısa süre içerisinde toparlanıp eski gücüne kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kadının Cam Sildiğini Görmek

Rüyada bir kadının cam sildiğini görmek, rüya sahibinin hayırlı bir eşe ve evlada sahip olacağının habercisidir. Ayrıca rüya sahibinin hayatında iyi olayların yaşanacağına, hayatının yoluna gireceğine, sıkıntılarının son bulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yardıma muhtaç birisine elinden geldiğince yardım edeceğine, yufka yürekli olduğuna, Allah yolundan ayrılmadığına alamet eder.
Daha yeni Daha eski