Rüyada Buzlu Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Buzlu Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Buzlu Su Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada buzlu su görmek, eğer bir ilişkisi var ise karşısındaki insan ile arasının açılacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin artık isyan edecek duruma geleceğine, bütün sorunların üst üste gelmesinden dolayı büyük sıkıntıya gireceğine, çok güçlü olması gerekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada buzlu su görmek konusu huzursuzluğun bir işaretidir aslında. Çoğu rüya sözlüğü yazarı bu rüyayı kişinin ailesi ile bir türlü arasını düzeltemeyeceği şeklinde açıklamıştır. Bu durum tamamen rüya sahibinin tutumlarıyla alakalı meydana gelecektir. Buzlu su görmenin rüya tabiri, kişinin dili ile karşısındaki kişiyi kendisinden soğutmasıdır. Rüyada buzlu su görmenin yorumu, rüya sahibinin edeceği bir iki laf yüzünden düşmanları tarafından büyük saldırıya uğrayacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada buzlu su görmekle ilgili diğer rüya tabirleri ve psikolojik yorumu şu şekilde:

Rüyada Buzlu Su İçmek

Rüya sahibinin bile bile çevresindeki kişilerle arasına mesafe koymaya çalıştığının göstergesidir.

Rüyada buzlu su görmek, kişinin ailesi ile arasında ufak sürtüşmeler yaşanacağı demektir. Rüya sahibinin yakın zamanda aldığı bir haber yüzünden seyahate çıkacağına, arkadaşları ile arasında soğukluklar olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Buzlu Su İçip Hasta Olmak

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerle arasına mesafe koyması ya da hayatından çıkarması yüzünden yalnızlık yaşayacağı ve sonunda da büyük pişmanlık duyacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada buzlu su içip hasta olmak sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalacağına, etrafındaki kişilerden yardım alamayacağına, aile üyeleri ile tartışacağına delalet etmektedir.

Rüyada Buzlu Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin sevgisiz bir şekilde büyümüş olduğuna işarettir. Bu rüya kişinin şimdilerde ise bu eksikliği fark etmese de içten içe hissettiğini gösterir.

Rüyada Şişede Buzlu Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında şişenin içinde buzlu su görmesi kişinin hayatında sıkıntılar yaşayacağına, bu sıkıntıları atlatmak için başkalarından yardım alacağına, aldığı yardım sonucu rahata kavuşacağına, yardım aldığı kişilerden ayrı ayrı teşekkür edeceğine, her gün Allah'a şükür eden bir kul olacağına delalet etmektedir.
Daha yeni Daha eski