Rüyada Bulanık Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bulanık Su Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bulanık Su Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada bulanık su görmenin anlamı, engellerle karşılaşmak demektir. Rüya sahibinin özellikle iş yaşamında ve özel yaşamında karşısına çıkacak olan engeller yüzünden birçok sorun yaşayacağına işaret eder. Bu yaşanacak sorunların çoğunun, rüya sahibinin başını ağrıtacağına delalet eder.

Rüyada bulanık su görmek, hayırlı bir rüya değildir. Kimi rüya sözlüğü yazarına göre işlerin daha kötüye gitmesine işarettir. Özellikle hastalığı bulunan kişilerin durumunun daha da kötüye gideceğinin habercisidir.

Rüyada bulanık su görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:

Rüyada Bulanık Suda Yüzdüğünü Görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntıya yorulmaktadır.

Rüyada bulanık su görmenin anlamı, kişinin korku ve endişe taşıması demektir. Rüyada bulanık su görmenin yorumu, rüya sahibinin birtakım kötü olaylar yaşayacağı ya da zararlı kişilerle bir araya geleceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Bulanık Su İçtiğini Görmek

Uğursuzluk, şanssızlık demektir. Rüya sahibinin özellikle iş hayatında yaşayacağı birtakım talihsizlik olarak nitelendirilir.

Rüyada Bulanık Suya Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bulanık suya düştüğünü görmesi iyiye yorulmaktadır. Yaşayacağı psikolojik sorunlara yorumlanır.

Rüyada Bulanık Akan Dere Görmek

Rüyada bulanık akan dere görmek, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine delalet etmektedir. Hayatının kolaylaşacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissettiğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Su Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Kişinin mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Temiz Su İçtiğini Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder. Artık çok daha rahat hareket edebileceği bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır.
Daha yeni Daha eski