Rüyada Boş Tabut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boş Tabut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Boş Tabut Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada boş tabut görmek, uzun süredir sıkıntısını çektiği hastalıktan sonunda kurtulacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin dünya evine bağlı kalacağına, ahiret hayatını unutup dünya malına göz dikeceğine, ibadetini düzgün bir şekilde yapmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada boş tabut görmekle ilgili diğer rüya tabirleri ve psikolojik yorumu:

Rüyada Tabut Görmek

Rüya sahibinin mal ve mülk edineceği şeklinde ifade edilir. Ancak kimilerine göre de hastalık ve ölüm demektir. Rüyada tabut görmek rüya sahibinin mülk sahibi olacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, ikiyüzlü insanlarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada boş tabut görmek, kişinin şu sıralar tembel ve hayalperest bir kişi olduğu, bu nedenle bazı konularda karar veremeyeceği demektir. Rüya sahibinin sorumsuz davranışları yüzünden ailesi ile arasında tartışmalar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Sağlam Bir Tabut Görmek

Rüya sahibinin eşinin ahlakının yerinde olduğuna ve namusuna leke getirecek herhangi bir şey yapmadığına işaret eder. Rüyada sağlam bir tabut görmek aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına, yokluk nedir bilemeyeceğine, rahat bir nefes alınacağına, büyük başarılara işlere imza atılacağına.

Rüyada Boş Tabut Görmenin Psikolojik Yorumu

Ölüm korkusu ile ilgili bir rüyadır. Kişinin bu konuda çok hassas olduğuna işaret eder.
Daha yeni Daha eski