Rüyada Bomba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bomba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bomba Görmek


Rüyada bomba görmenin anlamı, dengesiz harcamalar, israf etmek, müsrif olmak demektir. Rüya sahibinin elindekileri tabiri caizse har vurup harman savurduğunu gösteren bir rüyadır. Rüyada bomba patladığını görmek, kişinin bir adım atmadan önce düşünmesi gerekeceğine delalet eder.

Rüyada bomba görmek çoğu rüya yorumcusuna göre, kişinin hesaba katmadığı harcamalar şeklinde açıklar. Bu nedenle maddi olarak zora düşeceğine işaret eder. Bomba görmenin rüya yorumu kişinin elindekileri savurmasıdır. Rüyada bomba görmenin yorumu, rüya sahibinin elindekileri, avucundakileri kurutup başkalarına muhtaç olacağı şeklinde ifade edilir. Rüyada bomba görmek, kişinin hayatında onu sarsan ve üzen bir olayın gerçekleşeceği demektir. Rüya sahibinin bu dönemde sadece Allah'a sığınacağına, şükür etmesi gerekeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Bomba Patlaması

Rüya sahibinin rüyasında bomba patladığını görmesi kötü haberler alarak hayatının bir anda yerle bir olmasıdır. Rüyada bomba patlaması aynı zamanda kimi rüya yorumcularına göre kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, aile hayatında yer alan kargaşanın sona ereceği anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada bomba patlaması, kişinin yaşanan sıkıntıların kısa süreli olacağına, rüya sahibinin sabretmesi sonucu emeğinin karşılığını her zaman alacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bomba Atıldığını Görmek


Rüya sahibinin rüyasında bomba atıldığını görmesi kişinin içindekileri ortaya dökeceğine rivayet eder. Rüya sahibi dertleştiği biriyle kavga edecektir. Bu kavga kısa süre içerisinde sona erecektir. Aile büyükleri araya girecek durumu tatlıya bağlayacaktır. Rüyada bomba atıldığını görmek aynı zamanda ortalığı karıştıran ve kargaşa yaratan bir akraba anlamına da gelmektedir.

Rüyada Canlı Bomba Görmek

Rüya sahibinin rüyasında canlı bomba görmesi kişinin başına kötü bir olay geleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, kendisini toparlaması için uzun bir zaman geçeceğine delalet eder. Rüyada görülen canlı bomba aynı zamanda rüya sahibine bir uyarı niteliğini taşır. Kişi hayatından kötü niyetli insanları çıkartmalı ve doğru yoldan şaşmamalıdır.

Rüyada Bomba Sesi Duymak

Rüyada bomba sesi duyan kişinin beklenmedik anda duyacağı kötü bir olayın herkesi derinden etkileyeceğine delalet eder. Rüyada bomba sesi duymanın manası, gelecek olan kötü haberler ve sıkıntılar anlamına gelir. Kişi çok dikkat etmeli ve ailesinin tavsiyelerine uymalıdır. Aksi takdirde suçu olmadığı halde pek çok sorunla uğraşacaktır.

Rüyada Uçaktan Bomba Atıldığını Görmek

Rüya sahibinin akrabalarının kendi malında gözü olacağına, çok dikkat etmesi gerekeceğine, en yakın dostunun sadece kendi ailesi olacağına yorumlanmaktadır. Rüya sahibi yeni ortamlara girecektir. Bu ortamda yeni arkadaşlıklar edineceğine delalet eder. Kazancının büyük bir kısmıyla hayırlı işlere girişeceğine delalet eder.

Rüyada Bomba Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin zor günleri kısa zaman içerisinde atlatacağı, buna sebep olan insanları teker teker alt edeceğine yorulur. Rüyada bomba düştüğünü görmek aynı zamanda rüya sahibini elindekinin değerini bilmesi gerekeceği manasına gelir.

Rüyada Elinde Bomba Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyasında elinde bomba görmesi kişinin büyük olayın sebebinin kendisi olacağına, bu durum için büyük pişmanlık duyacağına, fakat artık her şeyin geç olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bomba Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin musibetlerle, belalarla mücadele edeceği bir döneme gireceğini gösterir. Rüyada bomba düştüğünü görmek kişi için bir uyarı niteliğini taşımaktadır. Elde edeceği kazançta başkalarının gözü olabileceği manasına gelmektedir.
Daha yeni Daha eski