Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Beyaz Kedi Görmek


Rüyada beyaz kedi görmek, ailenizle ilgili yaşadığınız sorunların çözüleceğine yorulur. Rüyasında beyaz kedi gören rüya sahibinin rahata kavuşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz kedi görmek, kimi rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin, uzun süreli bir iş hayatına yorumlanmaktadır. İş hayatında hem başarı hemde başarısızlık yaşayacaktır. Engebeli bir iş hayatı rüya sahibini yoracaktır. Bu nedenle de mutsuz ve huzursuz olacağı anlamına gelir. Aynı zaman da sıkıntılara göğüs gelmeye, iradeli yapıya sahip olmaya, elde edilen başarılara yorumlanır.

Rüyada beyaz kedi görmek, kişinin yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen hayata karşı daima güçlü olacağına, herkesi kendisine bu konuda hayran bırakacağına, aile bireyleri ile arasında yaşadığı ufak sürtüşmelerin tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada Beyaz Kedi Emzirdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kedi emzirdiğini görmesi, çok uğraş vererek biriktirdiği mal ve mülkten eş, dost ve akrabalarının yararlanmasına izin verdiğine delalet edilmektedir.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin bazı hatalar yüzünden işlerini kendi elleri ile sıkıntıya soktuğuna ve bu yüzden üzüntülü ve sıkıntılı dönemler geçireceğine alamet etmektedir. Rüyada yavru beyaz kedi görmek, hayırlı olayların habercisidir.

Rüyada Siyah Beyaz Kedi Görmek

Rüyada siyah beyaz kedi görmek, rüyayı gören kişinin etrafında çok fazla düşmanının olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibinin aile hayatındaki mutluluğunu çekemeyen insanların olduğuna delalet eder.

Rüyasında beyaz kedi görmenin anlamı, kişinin, aile hayatında ve iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanların yaklaşmakta olduğu demektir. Rüya sahibinin, azim ve sabır göstererek bu sorunlardan kurtulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Beyaz Kedi Sevdiğini Görmek

Rüyada beyaz kedi sevmek, kişinin yakın çevresinde kurduğu ilişkilerde kötü niyetli kimselerin olduğuna işaret eder. Rüyasında beyaz kedi seven kimse, kendi elleriyle düşmanlarına fırsat doğurarak ileriye dönük yaşayacağı sıkıntılara öncülük yapmış olur. Bu rüya aynı zaman da başarısızlığa toplumda dışlanmaya, hor görülmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Sevdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz yavru kedi sevdiğini görmesi, iş hayatında kazandığı paralarda ve işlerinde azalma yaşandığına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Beyaz Kedi ile Konuştuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz kedi ile konuştuğunu görmesi endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine ve herhangi sorunun çözümünde çok sevdiği birilerinin yardımlarından faydalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Beyaz Kedi Beslediğini Görmek

Rüyada beyaz kedi beslemek, kişi için doğacak olan düşmanlara gelecek olan zorlu hayata tabir edilir. Rüyasında kedi besleyen kimse kendi elleriyle kötü niyetli kimselere malzeme olur. Bu kimseler yapılan kötülüklerden ders almayarak kendisini ve ailesini her daim zor durumda bırakır.

Rüyada Beyaz Kedi Kovaladığını Görmek


Rüyada beyaz kedi kovalamak, kişi için hayra delalet edilen bu rüya düşmanlarını bertaraf etmesine, özgürlüğe koşmasına yorumlanır. Rüyasında beyaz kedi kovalayan kimse elindeki fırsatları değerlendirerek düşmanlarını bozguna uğratır. Kimi alimler görülen bu rüya hakkında özgürlüğe açılan en güzel yol şeklinde ifade ederler.
Daha yeni Daha eski