Rüyada Bekçi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bekçi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bekçi Görmek


Rüyada bekçi görmek, emanet almak, bir şeye göz kulak olmak demektir. Rüya sahibine verilecek olan çok değerli bir emanete işaret eder. Bu emanet sadece bir eşya değil olarak değerlendirilmemeli. Rüyada bekçi görme konusunu çoğu tabirci bir sır olarak tanımlar.

Genel olarak bekçi görmek, kişinin zora düşmüş olan birine yardım eli uzatması şeklindedir. Ayrıca rüya sahibinin tüm kötülükleri hayatından uzak tutmaya çalıştığına da işaret eden bir rüyadır. Rüyada bekçi görmenin yorumu, rüya sahibinin yapmış olduğu iyiliklerin ve sevapların karşılığını zora düştüğü zaman misliyle alacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada bekçi olduğunu görmekle ilgili diğer rüya tabirleri ve psikolojik yorumu şu şekilde:

Rüyada Bekçi Olduğunu Görmek

Rüyada bekçi olmak, rüya sahibinin kendisinden küçük birisiyle evleneceği ve bir ömür boyu ona kol kanat gereceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca rüya sahibinin malını ve mülkünü koruyabilmek için her türlü önlem aldığına da işaret eder.

Rüyada İşe Bekçi Almak

Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada işe bekçi aldığını görmek, rüya sahibinin işlerini büyütme kararı aldığına alamet eden bir rüyadır. Rüyada işe bekçi aldığını görmek, kişinin huzurunun artacağı manasına gelir.

Rüyada bekçi görmek, önemli bir emanete göz kulak olmak demektir. Yakınlık duyulan bir kimsenin rüya sahibine güvenerek büyük bir sırrını paylaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Mezar Bekçisi Görmek

Rüyada mezarlık bekçisi görmek üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine delalet eder. Kişinin her türlü zorluğu aşacağına rahat bir nefes alacağı anlamına gelir.

Rüyada Bekçi Köpeği Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bekçi köpeği görmesi, kişinin çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına işarettir. Ters giden bazı durumların düzeltileceğine rivayettir.

Rüyada Tuvalet Bekçisi Görmek

Rüya tabiri yorumcularına göre kişinin rüyasında tuvalet bekçisi görmesi, rüya sahibinin borçlarından kurtulacağına yorulur. Kişinin gelirinin de garanti altında olacağına alamet eder.

Rüyada Bekçi Kulübesi Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki insanların hayatlarını korumaya çalışacağı demektir. Kişinin kendini feda etmeye, kendinden fedakarlık edeceği anlamına gelir. Rüyada bekçi kulübesi görmek, sorunlarla baş etmeye işaret eder.

Rüyada Bekçi Üniforması Giydiğini Görmek

Rüyada bekçi üniforması giymek etrafındaki insanları ve onlarla olan ilişkisini gözden geçireceğine delalet eder. Kişinin sıkıntılarla karşılaşmaya alamettir. Rüyada bekçi üniforması giymek, sorun yaşamaya delalettir.

Rüyada Bekçi ile Konuştuğunu Görmek

Kişinin rüyasında bekçi ile konuştuğunu görmesi, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına yorulur. Kişinin aile bireyleriyle mutlu bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada Bekçi Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin zarar görebileceği kişilerden korunmak istediğinin işaretidir. Kendisini tehlikede düşünen rüya sahibinin zamanla kendini çevresinden soyutlamaya çalışacağını gösterir. Ciddi bir psikolojik sorun olarak nitelendirilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?