Rüyada Bebek Düşürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Düşürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Düşürdüğünü Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada bebek düşürmek görmek, kötü şekilde düşünülen bir olayın başa geleceğine, kaçınılmaz oalcağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin bir olayı kötüye yoracağı ve bu kötü olayı da harfi harfine yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebek düşürmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin meşru olmayan olaylara bulaşacağı şeklinde ifade edilir. Rüyada düşük yaptığını görmek rüya sahibinin kısa süre içerisinde büyük borçların altına gireceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada Hamileyken Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin öz güven sorunu yaşadığına işaret eden bir rüyadır. Rüyada hamileyken bebek düşürdüğünü görmek kişinin tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalacağına, ağız tadının bozulacağına, maddi imkanlardan bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine işarettir.

Rüyada Ölü Bebek Görmek


Rüya sahibinin hayatında yapacağı değişiklikler sonucunda olumsuz etkileneceği şeklinde yorumlanır. Rüyada ölü bebek görmek yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, lüksünün ve konforunun da baki olacağına, kötü gününden de geri duracağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceği anlamına gelir.

Rüyada bebek düşürmek, kişinin gündelik hayatında sürekli sıkıntılarla uğraşacağına sonunda yorgun düşeceği demektir. Rüya sahibinin bunalıma gireceğine, sorunları artık kaldırmayacak hale geleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bebek Ağladığını Görmek

Rüya sahibinin çok sevdiği bir kişiyle küseceği ve bunun sonucunda hayatının alt-üst olacağı şeklinde açıklanır. Rüyada bebek ağladığını görmek çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, hiçbir sorun yaşanmayacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine bunların yanı sıra maddi problemlerin artacağı anlamına gelir.

Rüyada Erkek Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bebek düşürdüğünü görmesi kişinin hayatında bulunan problemlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, maddi sıkıntıların sonra dereceğine, lüks bir hayata kavuşacağına, hayırlı evlatlar yetiştireceğine delalet eder.

Rüyada İkiz Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ikiz bebek düşürdüğünü görmesi hem aile hayatında hem de iş hayatında sıkıntılı ve zor günler geçireceğine delalet etmektedir. Rüyada ikiz bebek düşürdüğünü görmek yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, alım zorluğu yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Kucağındaki Bebeği Yere Düşürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin ailesiyle birlikte hareket edeceğine, atacağı adımların çevresindeki insanları da sevindireceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, kötü insanları hayatından uzaklaştırarak, huzur dolu bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada Kese İçinde Bebek Görmek


Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında kese içinde bebek gören kişinin yakın bir tarihte sıkıntıya bulaşacağına, hiç kimseye muhtaç kalmayacağına, önemli bir makama sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tuvalette Bebek Düşürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin ruhsal bir problem yaşayacağına, bu sorunu psikoloğa giderek çözmeye çalışacağına, iş konusunda zor bir karar alacağına, aldığı kararın her zaman arkasında duracağına, ele geçen paranın hayrını görmeyeceğine yorumlanmaktadır.
Daha yeni Daha eski