Rüyada Bar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bar Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada bar görmenin anlamı, dert demektir. Bu nedenle hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmez. Kişinin yaşayacağı birtakım olayları kendine dert edineceğine işaret eden bir rüyadır. Bu olay rüya sahibinin tüm hayatını alt-üst edeceğine ve geceleri uykularının kaçacağına delalet eder.

Rüyada bar görme konusunu kimi rüya sözlüğü yazarı, kişinin zor duruma düşmüş olan birileri için tüm imkanlarını seferber edeceği şeklinde açıklar. Kişinin bir olaydan dolayı gözünü kırpmadan hareket edeceği şeklinde açıklar. Rüyada bar görmenin yorumu, rüya sahibinin yaptığı bazı hatalarının farkına varacağı ve bundan sonra daha dikkatli bir davranacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada bar görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şunlar:

Rüyada Bara Gitmek

Rüya sahibinin derinden etkileneceği bir olay yaşayacağına ya da büyük umutlar bağladığı bir işten hayal kırıklığıyla ayrılacağına yorumlanır.

Rüyada bar görmek, kişinin karar verirken kafasının çok karışık olacağına, bu yüzden yanlış kararlar alıp işini tehlikeye sokacağı demektir. Rüya sahibinin yaptığı bu davranış büyük miktarda maddi kayba neden olacağına, yaşayacağı olayları kafasından atamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Eğlence Mekânı Görmek


Rüya sahibinin çevresini saran menfaatçi kişilere işaret eder.

Rüyada Diskoya Gitmek

Rüya sahibinin hak yolundan çıkacağı ve günahkar olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gazino Görmek

Rüya sahibinin bazı dengesiz hareketlerinden dolayı başına bela alacağına alamettir.

Rüyada Gazinoya Gitmek

Rüya sahibini çok zor günlerin beklediğine ve bu dönemde ciddi psikolojik sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada Barda Kavga Etmek


Rüyasında barda kavga ettiğini gören kişinin, hayatının sürekli bir kargaşa içerisinde olacağına, iş hayatında başarısız olup maddi sıkıntıya gireceği rivayet edilir.

Rüyada Barda Yatmak

Rüyada barda yattığını gören kişinin, sorumsuz ve çalışmayı sevmeyen birisi olduğuna, sürekli eğlenmek isteyen bir kişiliği olacağına delalet eder.

Rüyada Barda Çalıştığını Görmek

Rüyasında barda çalıştığını gören rüya sahibinin, çalışarak çok iyi yerlere gelinebileceğini bildiğine, bu yüzden hayatının büyük bir kısmını çalışarak geçirdiğine, kendi işinin patronu olacağına işaret eder.
Daha yeni Daha eski