Rüyada Bamya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bamya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bamya Görmek


Rüyada bamya görmek, çevresinde eğer hasta birileri var ise kısa zamanda şifa bulacağına, hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına yorulmaktadır. Rüya sahibinin rızkının artacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada Bamya Yemeği Görmek

Rüyada bamya yemeği gören rüya sahibinin hanesinden bolluk ve bereketin asla eksik olmayacağına yorulur. Ayrıca rüya sahibinin çok hayırlı bir evlada sahip olacağının habercisidir.

Rüyada Kuru Bamya Görmek

Rüyada kurutulmuş bamya yani kuru bamya gören rüya alimcilerine göre iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi eğer evliyse çok mutlu olacağına, bekarsa hayırlı bir kısmetinin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bamya Tarlası Görmek

Rüyada bamya tarlası görmek, zenginlik demektir. Rüya sahibinin büyük zenginliğe sahip olacağı, her şeyin en yenisine ve en iyisine sahip olacağı şeklinde tabir edilir. Kişinin rüyasında bamya tarlası görmesi, hayırlı bir işe gireceğinin habercisidir.

Rüyada Bamya Yediğini Görmek

Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada bamya yediğini görmek, rüya sahibinin çok sevdiği bir dostunun borca gireceğine, kişinin ona maddi ve manevi yardımda bulunacağına işaret eder.

Rüyada bamya görmek, kişinin hayatı boyunca yaşadığı zorlukların son bulacağına, rahata kavuşacağı demektir. Rüya sahibinin zor durumda olanların yanında olacağına, herkes tarafında takdir edilen bir insan olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bamya Tohumu Görmek

Rüyada bamya tohumu görmek, rüya sahibinin kendisine tertemiz bir sayfa açacağı, artık hayatında daha yeni fırsatlar kovalayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Bamya Ektiğini Görmek

Rüyada bamya ektiğini görmek, kişinin şu dünyadaki en büyük gayesini yerini getirmek için var gücüyle çalıştığına delalet eder.

Rüyada Bamya Satın Aldığını Görmek


Rüyada bamya satın aldığını görmek, rüya sahibinin mal varlığını artıracağına, işlerinin yolunda gideceğine, ailesi ile iyi geçineceğine rivayet eder.
Daha yeni Daha eski