Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bakla Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada bakla görmenin anlamı, bolluk ve berekete yorulur. Ancak baklanın kuru olanı sevince ve mala, tazesi de gama ve kedere işaret eder. Bu nedenle baklanın nasıl olduğu önemlidir. Çoğu tabircilere göre de kuru bakla her zaman hayırlı bir rüyadır. Kişinin yaşamı boyunca maddi zorluklarla karşılaşmayacağına ve evinden huzurun eksik olmayacağına alamet eder. Aile içerisinde yaşanacak olan büyük mutluluğa ve bu mutluluğu ikiye katlayacak olan müjdeli habere delalet eder.

Rüyada bakla görmek, çoğu rüya tabircileri bakımından da oldukça hayırlı olarak karşılanır. Kişinin özellikle iş yaşamında alacağı çok iyi bir teklife yorumlanır. Rüyada bakla görmenin yorumu, rüya sahibinin uzun zamandır hayalini kurduğu değerli bir eşyaya kavuşacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada bakla görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde;

Rüyada Bakla Yediğini Görmek

Hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmez. Rüya sahibinin bahtının kapanacağına ve zorlu günler yaşayacağına alamet eder. Rüyada bakla yediğini görmek rüya sahibinin aile hayatında kötü tartışmalar yaşayacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Yeşil Bakla Görmek

Sağlık ve huzur demektir. Rüya sahibinin sıkıntılarından, sağlık sorunlarından kurtulacağı ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağı şeklinde tabir edilir. Rüyada yeşil bakla görmek kişinin ailesinin desteği sayesinde insanların kıskanacakları işler yapacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Bakla Almak

Rüya sahibinin karlı bir iş teklifi alacağına işaret eder.

Rüyada bakla görmek, uğur, şans, kısmet, rızk, nimet, yeni ve değerli eşyalar olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca ekmeğinin ve kazancının hiç eksilmeyeceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının kaçmayacağına delalet eder.
 
Rüyada Fasulye Görmek

Uğursuzluk demektir. Rüya sahibinin yaşayacağı bir takım zorluklara delalete eder. Rüyada fasulye görmek maddi açıdan zorlu bir dönemden geçeceğine, kişinin kendi başının çaresine bakacağına, anne ve babası ile tartışma yaşayacağına, ortaklar tarafından ihanete uğrayacağına, refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine ve bunun bedelini yokluğa düşerek ödemek zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Kuru Bakla Görmek

Rüyada kuru bakla görmek, hayırlara bir rüyadır. İyi ve güzel şekillerde yorumlanır. Rüyada kuru bakla görmek rüya sahibinini hayırlı bir kişi le mutlu olacağına ve rahata ereceğine, elinde bulunan ikmanlar ile hayırlı işler gerçekleştireceğine ve büyük ses getirecek işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada Bakla Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bakla aldığını görmesi, kişinin bol kazançlı bir iş teklifi alacak, bu şansı akıllıca ve olabildiğince kendi lehine kullanacak bu sayede de hayatının en karlı işini yapmış olacak demektir.
Daha yeni Daha eski