Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ateş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ateş Görmek


Şansa ve kısmete yorulmaktadır. Oldukça hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmektedir. Devletin önemli makamlarında görev yapmış olan biri ile tanışacağına delalet eder. Rüya yazarlarının bir kısmı da rüyada ateş görmeyi kısmet olarak değerlendirmişlerdir. Rüya sahibinin özellikle iş yaşamında kısmetinin artacağı şeklinde delalet etmektedir.

Rüyada Kor Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kor ateş görmesi kişinin elindekinin değerini bilmesi gerekeceği manasına gelmektedir. Rüya sahibi hayatı boyunca işlediği günahların bir bir sonuçlarına katlanacaktır. Güçlü bir şekilde ayakta kalacak ve herkesi kendisine hayran bırakacaktır. Rüyada kor ateş görmek aynı zamanda güvenilir bir arkadaş anlamına gelmektedir.

Rüyada Dumansız Ateş Görmek

Rüyada dumansız ateş görmek, zararsız ve dedikoducu bir düşman manasına gelir. Rüya sahibinin çevresinde kindar insanların olabileceğine rivayet eder. Kişi özellikle arkadaş seçimlerinde dikkat etmelidir. Yeni ortamlara girecektir ve yeni dostluklar edinecektir. Rüyada dumansız ateş görmek aynı zamanda kişinin akrabalarıyla bir tartışma içerisine gireceğine fakat sonrasında bu durumu umursamayacağı manasına gelir.

Rüyada Evin Yanması

Rüya sahibinin rüyasında ev yandığını görmesi, bazı sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Ancak yangında evde herhangi bir is görülmemesi, rüya sahibinin ya da ev halkından birisinin umre ziyareti yapacağı şeklinde tabir edilir. Rüya yorumcularına göre rüyada evin yanması, kişinin çok üst mevkilerde yer bulacağına alamet eder.

Rüyada Kıvılcım Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kıvılcım görmesi ayrılık demektir. Rüya sahibinin sevdiklerinden kısa süreli de olsa ayrılacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüyada kıvılcım üzerine değerse rüya sahibinin iş yerinden ihtar alacağına delalet eder. Rüyada kıvılcım görmek, rüya sahibinin iflas noktasına kadar geleceği ancak birden işlerinin açılacağı demektir. Ve rızkının bollaşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Üzerinin Yanması

Rüya sahibinin rüyasında üzerinin yandığını görmesi bir olaydan dolayı başını ağrıtacağı şeklinde ifade edilir. Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada üzerinin yanması, kişinin çok güzel günler görmesine ve maddi gücünü arttıracağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Sönmüş Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sönmüş ateş görmesi yerde hayırlı bir ömür geçiren, insanlara yaptığı hizmetleriyle adından güzel şekilde söz ettiren zengin bir kişinin öleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gökyüzünde Ateş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gökyüzünden ateş görmesi görüldüğü yerdeki halkın Allah’a başkaldıracağı anlamına gelir. Rüyada gökyüzünde ateş görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zamanda elinin bollaşacağı manalarına gelir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال