Rüyada Asit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asit Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Asit Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada asit görmek, hayra yorulmaz. Bu nedenle rüyada asit görmenin anlamı, aksilik, şansızlıktır. Çoğu rüya yazarına göre bu rüya, kişinin işlerinin ters gideceği ve bu nedenle yaşayacağı aksilikler yüzünden huzurunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada asit görmenin tabiri, kişinin yaşayacağı şanssızlık, uğursuzluk ve hayal kırıklıkları şeklinde yapılır. Rüyada asit görmenin yorumu, kişinin zarara uğrayacağı şeklinde ifade edilir. Maddi anlamda yaşanacak olan bu zarar kişinin ruhsal sorun yaşamasına da neden olacağı belirtilir.
 
Rüyada Asit Yağmuru Görmek

Rüya sahibinin büyük bir zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada asit görmek, rüya sahibinin hem iş yaşamında hem özel yaşamında altından kalkamayacağı sorunlar yaşayacağı demektir. Özellikle sağlığının ciddi derecede bozulacağı ve maddi, manevi çöküntü yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Asit İçmek

Hayırlı bir rüya olmadığını şeklinde ifade edilir. Kişinin maddi manevi zararlara uğrayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Asit Dökülmesi

Maddi zarar demektir. Kişinin ekonomik olarak alacağı büyük bir darbe ile yoksulluğa düşeceği ve bir daha toparlanamayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yüze Asit Dökülmesi

Rüya sahibinin ciddi düşmanları olduğu ve onlar tarafından iftiraya işarettir. Kişinin, haksızlığa ve nankörlüğe uğrayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Asitli İçecek Görmek

Rüya sahibinin hem maddi anlamda zarara uğrayacağı demektir. Rüya sahibinin hem de sağlığına karşı kasti bir müdahale edileceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Bilerek Asit Dökmek

Rüyasında bilerek asit döken rüya sahibinin, geçmişinde yaşamış olduğu olayları unutmaya çalıştığı demektir. Aynı zamanda herkesten geçmişini gizlediğine delalet eder.

Rüyada Asitle Yanmak

Rüyasında asitle yandığını gören kişinin, başının büyük derde gireceği demektir. Kişinin sevdiklerinden birisinin yakın bir zaman içerisinde öleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Eline Asit Döküldüğünü Görmek

Rüyada eline asit döküldüğünü görmek, rüya sahibinin büyük bir olay yaşayacağı manasına gelmektedir. Kişinin bu olay karşısında hayatında büyük değişiklik yapacağı ve üzgün olacağı demektir.

Rüyada Üstüne Asit Yağmuru Yağdığını Görmek

Rüyasında üstüne asit yağmuru yağdığını görmek, kötülüğe yorulur. Kişinin kötülük yapacağına fakat sonrasında pişman olacağına işaret etmektedir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال