Rüyada Arsa Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Arsa Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Arsa Aldığını Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada arsa almak görmek, zenginleşeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, mal ve mülk sahibi olacağına yorulmaktadır. Rüya ailesine daha bir hayat sunmak için çok çalışacağına, maddi gelirinin artacağına, rahat bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada arsa almakla ilgili olarak diğer rüya tabirleri şu şekilde:

Rüyada Arsa Görmek

Rüya sahibinin bir ev alacağı ve isteklerinin gerçekleşeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada arsa görmek, kişinin büyük başarılar elde edeceğine, mal ve mülk sahibi olacağı demektir. Rüya sahibinin yıllar boyunca çalıştığının karşılığını şimdi ki zamanlar da alacağına, mutlu ve huzur dolu olacağına, rahat bir hayata kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Arsa Üzerine Ev Kurduğunu Görmek

Rüya sahibinin hem dünya için hem de ahiret hayatı için çalıştığına yorumlanır.

Rüyada Arsa Sattığını Görmek

Rüya sahibinin özellikle iş yaşamında bazı sıkıntılar yaşayacağı ve bunun sonucunda bir miktar zarara uğrayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Arsa Aldığını Görmek

Rüyada arsa aldığını gören kişinin gözyaşlarını kullanarak ya da şantaj yaparak bir işten kar elde etmesine delalet etmektedir. Aynı zamanda platonik bir aşk yaşayabileceğiniz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Arsa Pazarlığı Yaptığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında arsa pazarlığını yaptığını görmesi kişinin elinin bollaşacağına ve alım gücünün artacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına da işaret eder. Genç kimseler için zenginliği ile ünlü bir kimse ile evlilik yapılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Arsa Ölçtüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında arsa ölçtüğünü görmesi kendi güzel olan bir kimsenin çıkacağına işaret eder. Bu kişi, bir yemek davetinde veya bir organizasyonda karşılaşabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Büyük Arsa Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük arsa görmesi kişinin yaşam kolaylığına delalet etmektedir. Geçim sıkıntısı olmadan, bol kazanç elde edip, mal sahibi olup, geniş geniş yaşamaya yorulmaktadır.

Rüyada Arsayı Kazdığını Görmek

Rüya sahibinin zorlu bir görev üstleneceği şeklinde tabir edilir. Bu süreçte kişinin bıkkınlık duygusu yaşayacağı ve bu görevi tamamlayamayacağı şeklide düşünse de başarılı olacağı anlamına gelir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال