Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Armut Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Armut Görmek


Rızk, kazanç, mülkiyete yorulur. Rüyasında armut gören kişi sevineceği ve çok mutlu olacağı güzel günler yaşayacak demektir. Rüyada tabircilerine göre sağlıklı bir kişi rüyasında armut görürse sağlığının hiç bozulmayacağına, hasta kişi için şifa bulacağına, evli bir kadın için evlat sahibi olmaya, bekar kişiler için hayırlı kısmetler olacağına delalet eder.

Rüyada Dalında Armut Görmek

Rüyada dalında armut görmek, bolluk ve bereket demektir. Rüyayı gören kişi için huzurlu günler çok yakındır. Uzun bir evlilik hayatında olarak yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada dalında armut görmek, kişi eğer çocuk sahibiyse çocuğunun vatana millete hayırlı işler yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Birinin Armut Verdiğini Görmek

Rüyada birinin armut verdiğini görmek, kimi rüya yorumcularına göre kişinin iş hayatında bol para kazanacağı, mutlu ve huzur dolu olacağına delalet eder. Rüyada bir kişinin armut verdiğini görmek, rüya sahibinin çevresinde kötü niyetli insanların olacağı, bu durumdan aile bireylerinin yardımıyla kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Armut Yemek

Rüya yorumcularına göre armut yemek iyi olmadığına yorulur. Kişinin baş gösterecek olan sağlık sorunlarının bir işareti olmakla birlikte aynı zamanda fesat ve hile ile kazanılacak olan paraya ya da mala delalet eder. Rüyada armut yemek, rüya sahibinin malının ve mülkünün artacağına yorulur. Rüya alimcilerine göre rüyada armut yediğini görmek, rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde hayatının güzelleşeceğine, güzel günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eder.

Rüyada Çürük Armut Görmek


Rüyada çürük armut görmek, bir kişiden gelecek zarara ya da kişinin rahatsızlanacağına delalet eder. Genel anlamı ile olumsuz ve kötü yorumlanmaktadır. Rüyada çürük armut görmek, rüya sahibinin eşiyle kavga edeceğine, aralarının bir türlü düzelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Dalından Armut Koparmak

Rüya sahibinin sahip olduğu mal ve mülk manasına gelmektedir. Kişinin rüyasında dalından armut kopardığını görmesi aynı zamanda kazanılacak olan bir zafer olarak da nitelendirilmektedir. Rüyada dalından armut koparmak bir akraba ile yaşanacak olan tatsızlığın habercisidir.

Rüyada Armut Isırmak


Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada armut ısırmak, kişinin iş hayatında veya eğitim hayatında karşısına çeşitli zorlukların çıkacağına yorumlanır. Bu zorlukların üstesinden gelebilecek güce sahip olacağına, sadece kendisine güvenmesi gerekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Sulu Armut Yediğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında sulu armut yediğini görmesi kişinin, rahat bir hayata kavuşacağına, sıkıntılarının ve hayatında bulunan sorunların ortadan kalkacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada sulu armut yediğini gören kişinin ailesi ile arasının iyi olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kurtlu Armut Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kurtlu armut görmesi kişinin sahip olduklarının değerinin bilmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada kurtlu armut görmek, rüya sahibinin sıkıntılı bir süreç içerisine gireceğine, sonrasında ailesinden yardım isteyeceğine delalet eder.

Rüyada Armudu Başkasına Vermek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada armudu başkasına vermek, kişinin yardıma muhtaç olan insanlara daima yardım edeceğine, bol sevap kazanacağına delalet eder. Rüyada armudu başkasına vermek, rüya sahibinin daha önce hiç karşılaşmadığı biri ile çok iyi dost olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Yerden Armut Toplamak

Rüyada yerden armut toplamak, kişinin iş hayatında çok çalışacağına, ailesine yeteri kadar zaman ayıramayacağına, uzun bir tatile çıkması gerekeceğine yorumlanır. Rüyada yerden armut toplamak, aynı zamanda çekilen sıkıntı ve zahmetler sonucu rahata kavuşacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Armut Toplamak

Kişi rüyasında armut topladığını görürse, armut toplamak büyük bir mala işaret eder. Rüyasında armut topladığını gören ortak olan bir maldan büyük bir pay alacak demektir. Rüyada armut toplamak, rüya sahibinin çok hayırlı bir işe gireceğine alamet eder.

Rüyada Armut Almak


Rüya yorumcularına göre rüyada armut aldığını gören kişi bir işini askıya almak zorunda kalacak demektir. Rüyada armut aldığını görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder. Rüyada armut almak, kişinin bol kazanç yapacağı bir işe gireceği demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada armut görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca hiçbir sıkıntıyla karşılaşmayacağı anlamına gelmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada armut görmek, hanenin bolluk ve bereket içerisinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Armut Satın Almak

Rüyada parayla armut satın aldığını gören kişi, bazı sorunlarla karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Kişinin bu sebeple de bazı sıkıntılar çekecek demektir. Rüyada armut satın almak, rüya sahibinin çok iyi bir dosta sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyada armut ağacı görmek, hayırlı evlatlara, mutlu ailelere ve hayırlı nikahlarla kurulacak olan yuvalara rivayettir. Fakat bu rüya hasta kişiler için iyi olmadığına yorulur. Rüyada armut ağacı görmek, rüyayı gören kişinin şanslı birisi olacağına, hayatından huzurun eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Armut Sattığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında armut sattığını görmesi, kişinin sorunlu bir hayat süreceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlarla bir tartışma yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyada armut sattığını görmek kişinin elde edeceği başarı da başkalarının gözü olabileceği manasına yorulur.

Rüyada Çürük Armut Yediğini Görmek

Rüyada çürük armut yediğini görmek, hane içerisinde yaşanacak dargınlıklar demektir. Rüya sahibinin dedikodu ve kötü söz sonucu rüya sahibinin haksızlığa uğramasına ve çevresi tarafından yanlış değerlendirilmesine delalet eder.

Rüyada Isırılmış Armut Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ısırılmış armut görmesi, kişinin üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine rivayettir. Kişinin her türlü fırsatı değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkaracağına delalet eder.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال