Rüyada Anten Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Anten Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Anten Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada anten görmenin anlamı, fırsata yorumlanır. Rüya sahibinin hayatına yön verecek fırsatlar yakalayacağına delalet eder. Yeni gireceği ortam sayesinde rüya sahibi, kariyerine yön verecek bir fırsat yakalayarak yurt dışındaki kuruluşlarla çalışma fırsatı yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada anten görmenin yorumu, rüya sahibinin uzun zamandır dış dünyaya kapalı olan gözleri ile gönlünün birden açılacağı şeklindedir. Bu sayede hem geleceğini göreceğine hem de dostu ile düşmanını ayırt edebileceğine delalet eder.

Rüyada anten görmekle ilgili diğer rüya tabirleri şu şekilde:

Rüyada Televizyon Anteni Görmek

Yol gösterici anlamındadır. Rüya sahibinin çevresindekilere her konuda yol gösterici olacağına delalet eder.

Rüyada anten görmek, rüya sahibinin özellikle bilimsel alanda yapacağı çalışmalar demektir. Kişinin kendi gelişimine önem verdiği ve etrafındaki kişilerin bilgi sahibi olup olmadığına dikkat ettiği anlamına gelmektedir.

Rüyada Anten Tamir Etmek

Zor günlerin ardından rüya sahibinin yeniden bir toparlanma sürecine girip eski hayatına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Anten Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin uçuk olan isteklerine ve düşüncelerinin yansımasıdır. Ayrıca rüya sahibinin laçka davranışları yüzünden çevresini kendinden soğuttuğuna işarettir.

Rüyada Çatıda Anten Görmek

Rüyada anten kablosu görmek, rüya sahibinin mutluluktan havalara uçacağı bir olay yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Anten Kurmak

Rüyada anten kurduğunu görmek, kişinin eline geçecek olan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceği ve işinde makam sahibi olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Anten Kablosu Görmek

Rüyada anten kablosu görmek, rüya sahibinin küs olan dostlarını barıştıracağına, çok doğru davranışlar sergileyeceğine, dost çevresinde sevilen birisi olacağına alamet eder.

Rüyada Uydu Görmek


Rüyada uydu görmek, amacına ulaşmak için elinden geleni yapacağına, mazlum kişilerin hakkına gireceğine, kendisini öne çıkaracağına rivayet eder.
Daha yeni Daha eski