Rüyada Alkol Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alkol Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Alkol Almak


Rüyada alkol almak, doğru olan yoldan ayrılacağına yorulur. Rüya sahibi hak yolundan ayrılmış olan arkadaşları gibi davranmaya başladığına delalet eder. Rüyada alkol almanın tabiri, rüya sahibinin doğru yoldan uzaklaşarak ahlaki yönden zayıf birine dönüşmesine delalet eder.

Rüyada alkol almanın yorumu, iki şekilde yapılır. Erkek evli ise ailesinin rızkını başkalarına yedirdiğine işarettir. Eğer erkek bekar ise hayatında hayırsız bir kadın olduğuna delalet eder.

Rüyada Sarhoş Olmak

Rüyada sarhoş olmak, rüya sahibinin imanının zayıfladığına ve dünya telaşına tamamen kapıldığına alamet eder. Rüyada sarhoş olmak, rüyayı gören kişinin hayal kırıklığına uğrayacağına, ailesiyle arasının bozulacağına, kötü günlerin kişiyi beklediğine işaret etmektedir.

Rüyada alkol görmek, hayal kırıklığı, hastalık, borç, zorluk, zahmet, çile ve sıkıntı demektir. Rüya sahibinin maddi anlamda zarara uğrayacağı, işlerinin istediği gibi yürümeyeceği, kötü kişiler yüzünden canının sıkılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Alkolik Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayatını altüst edecek olan olayların yaşanacağına delalet eder. Aile yaşamından iş yaşamına kadar hayatının her alanındaki düzeni bozulur.

Rüyada Alkol İçtiğini Görmek

Rüyada alkol içmek, kötü yollara düşmeye, belalı ve günahkar kişilerin yolunu tutmaya, onlarla hareket edip, kazanç elde etmeye delalet eder. Rüya sahibinin fesat, hile ve yalan dolan işler yapacağına, insanları yanıltarak menfaat elde edeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Alkol Şişesi Görmek

Rüya sahibinin rüyasında alkol şişesi görmesi, kişinin kısa süreli, önemsiz ve küçük bir sorun olacağı demektir. Rüya sahibinin gülüp geçeceği ve üzerinde kafa yormaya gerek duymayacağı bir sorunun ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Alkol İçen Birini Görmek

Kişinin rüyasında alkol içen birini görmesi, rüya sahibinin aldığı kararlara karşı çıkan ve onay vermeyen bir kişinin olacağına yorulur. Kişinin kendi bakımından doğru doğru kabul ettiği ve o yolda ilerlediği bir işin karşısında duran ve kendisine engel olmak isteyen biri olduğu anlamına gelir.

Rüyada Alkol Kokusu Aldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında alkol kokusu aldığını görmesi, kişinin haram yoldan para kazanacağı demektir. Rüya sahibinin hak yiyerek, başkasının malına göz dikerek ve çevresindeki insanların bedduasını alarak kazanç elde edeceği fakat hayır görmeyeceği ne delalet eder.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال