Rüyada Akarsu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Akarsu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Akarsu Görmek


Kişi için mutluluk, huzur ve maddi gelir olarak yorulmaktadır. Zor günlerin ardından feraha kavuşacağına, mutlu olmak için çeşitli nedenler arayacağına işaret eder. Karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine delalet etmektedir. Kazancın katlanarak artmasına vesile olan bu rüya, müjdeli haber anlamına da gelmektedir.

Rüyada Temiz Akarsu Görmek


Rüya sahibinin rüyasında temiz akarsu görmesi kişinin iş hayatının normale döneceğine, bol kazanç sağlayacağına, ailesine eskisinden daha da fazla özen göstereceğine ve ilgileneceğine, sıkıntılı günleri geride bırakarak hayatına yeni sayfa açacağına delalet etmektedir. Rüyada temiz akarsu görmek, rüya sahibinin büyük işlerle uğraşacağına, kendisine katkı sağlayacak işlerin başına geçeceğine yorulur.

Rüyada Berrak Akarsu Görmek

Rüya sahibinin eğitim hayatında veya iş hayatında başarıya ulaşacağına, çevresinde bulunan insanlar tarafında takdir toplayacağına, herkes tarafından sevilen cana yakın biri olacağına rivayet eder. Rüyada berrak akarsu görmek, rüya sahibinin işlerinde makam sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Rüyasında bulanık akarsu gören rüya sahibinin hayatında karşısına sürekli engellerin çıkacağına, bu engelleri aşmak için aile büyüklerinin yardımını alacağına, sonunda ferah bir hayata kavuşacağına fakat çok sabretmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Akan Tatlı Sudan İçtiğini Görmek

Rüyada akan tatlı sudan su içtiğini görmek, rüya sahibinin dileğinin kabul olacağına ve mal, mülk konusunda varlığını artıracağına yorumlanır. Rüya yorumcularına göre rüyada akan sudan su içmek, rüya sahibinin kendisine yakışır dostlarının olacağına alamet eder.

Rüyada Yerden Çıkan Su Görmek

Bu rüya suyun bulanıklığı ile berraklığına göre değişiklik göstermektedir. Eğer su bulanık ise rüya sahibinin iş hayatındaki bazı belirsizliklere işarettir. Eğer su berrak ise rüya sahibinin hayatındaki belirsizliklerden kısa bir süre içerisinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Akarsuyun Huzur Verici Şekilde Aktığını Görmek

Bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüya sahibinin refah bir şekilde uzun bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada akarsuyun huzur verici şekilde aktığını görmek, rüya sahibinin hayallerine ulaşacağına, kendisine yakışacak işlerle meşgul olacağına yorulur.

Rüyada Yeşil Akarsu Görmek


Rüya yorumcularına göre rüyasında yeşil akarsu gören kişinin hanesinin huzur ve mutluluk içerisinde olacağına delalet eder. Rüyada yeşil akarsu görmek, huzur dolu bir hayata yorulmaktadır. Rüyada yeşil akarsu görmek, kişinin iş yaşamındaki değişiklikler hayatına olumlu olarak yansıyacak ve özellikle maddi olarak ciddi gelir sağlayacağı demektir. Rüya sahibinin iş hayatının yoğunluğu yüzünden ailesine yeterli önemi gösteremeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çamurlu Akarsu Görmek

Rüya tabircilerine göre rüyasında çamurlu akarsu gören kişinin genel olarak agresif bir yapıya sahip olacağına, çabuk parlayan ve çevresindeki insanları farkında olmadan kıran biri olacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Akarsu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük akarsu görmesi zor günlerin ardından feraha kavuşacağına, iş hayatında uzun bir çalışma sürecinin ardından mutlu sona ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Akarsu Başında Olduğunu Görmek

Rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olarak nitelendirilir. Rüya sahibinin huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada akarsu başında olduğunu görmek, kişinin eşinin ve evladının kendisine manevi olarak destek çıkacağına, hayallerine bir adım daha yaklaşacağına yorulur.

Rüyada Akarsuyun Berrak Bir Şekilde Aktığını Görmek

Neşeli bir hayat anlamına gelir. Son derece güzel bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibi ömrünü neşeli olarak ve maddi sıkıntı çekmeden yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Yüksekten Akan Su Görmek

Rüyada yüksekten akan su görmek, rüya sahibinin torpil yoluyla makam ve mevki sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin bu işte kendisini kanıtlayacağına, delalet etmektedir.

Rüyada Akarsuyun Birden Kesilip Yatağının Kuruduğunu Görmek

Rüyada akarusuyun birden kesilip yatağının kuruduğunu görmek, hayra yorulmayan rüyalardan biridir. Özellikle rüya sahibinin sağlığının bozulup hastalıklarla mücadele edeceğine delalet eder.

Rüyada Akan Bir Çeşme, Akarsu ve Ben­zerlerini Görmek

Rüyada akan bir çeşme, akarsu ve ben­zerlerini görmek rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına ve bu uzun ömrünü huzurlu bir şekilde sürdüreceğine işaret eder.

Rüyada Akarsuyun Yatağından Dışarıya Taştığını Görmek

Rüyada akarsuyun yatağından dışarıya taştığını görmek, hayra yorulmayan bir diğer rüya da budur. Rüya sahibinin birtakım üzücü olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Akarsuya Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında akarsuya girdiğini görmesi, kişinin kötü kimselerden uzak duracağına tabir edilir. Kişinin rüyasında akarsuya girdiğini görmesi, rüya sahibinin kendisine zarar veren kimselerle ilişkisini keseceğine işaret eder.
Daha yeni Daha eski