Rüyada Adet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Adet Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Adet Görmek


Rüyada adet görmek, zorluk ve zahmete yorulur. Rüyayı gören kişiyi tehlikeli sularda yüzeceğine işarettir. Rüyada adet görmenin tabiri, rüya sahibinin düzeninin bozulması ve durumunun sürekli olarak kötüye gideceğine delalet eder.

Rüyada adet görmenin yorumu, malın ve paranın azalması, zorlu günlerin geleceği şeklinde yapılır. Rüya tabircileri adet görmeyi hiçbir şekilde hayra yormaz.

Rüyada Hamile Kadının Adet Olması

Rüyada hamile kadının adet olması, rüya sahibinin evlat sahibi olacağını müjdeler. Rüyayı gören kişinin yaşam sevincinin yerine geleceğine, iş hayatında çok başarılı olacağına, insanlar tarafından saygı göreceğine işaret eder. Rüyada hamile kadının adet olması, başarıya ve zafere yorulur.

Rüyada adet görmek, kişinin yapılmaya çalışılan ibadetlerin gönülden ve Allah rızası gözetilerek yapılmadığına ve bu yüzden Allah katında kabul görmeyeceği demektir. Rüya sahibinin, ibadetinde samimi olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada adet olmak, rüya sahibinin ahlaksızlıklar yapacağı ve büyük günaha gireceğine işaret eder. Hatta rüya sahibinin hak yolundan ayrılıp dinden çıkacağı şeklinde de yorumlanır. Rüyada adet olduğunu görmek, kişinin kendisini üzen ve kıran birisinin varlığına delalet eder.

Rüyada Yaşlı Kadının Adet Olduğunu Görmesi


Rüyada yaşlı kadının adet olduğunu görmesi, Rüya sahibi yaşlı bir kadınsa ve rüyasında adet oluyorsa bu hiç hayırlı değildir. Rüya sahibinin sağlık problemi yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Erkeğin Adet Olması

Rüyada erkeğin adet olması, rüya sahibi zina yapacağına delalet eder. Eğer erkek evli ise eşini aldatacağı, bekar ise evli bir bayanla beraber olacağına işaret eder.

Rüyada Hayız Kanı Görmek


Rüyada hayız kanı görmek, rüya sahibini çok zorlu günler yaşayacağına işarettir. Özellikle sağlık bakımından çok zora düşeceğine işarettir. Rüyada hayız kanı görmek, hayallere ulaşmaya ve göz ardı edilmemesi gerek işlere delalet eder.

Rüyada Adet Kanı Temizlediğini Görmek

Rüyada adet kanı temizlemek, kişinin rüyasında adet kanı temizlediğini görmesi, rüya sahibinin geçim derdi yaşamayacağına yorulur. Kişinin zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada Pembe Adet Kanı Görmek

Rüyada pembe adet kanı görmek, kişinin emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına işarettir. Rüya sahibinin sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Adet Bezi Görmek

Rüyada adet bezi görmek, kişi görmüş olduğu rüyada temiz veya kirli adet bezi görmesi rüyası sonucu hak etmiş olduğu üne, kendisine saygılı olan insanların olacağı demektir. Kişinin güzel beceri sahibi bir talihe, etrafında yer alan sevdiği insanlarla iyi olacağına alamettir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال