Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Abdest Aldığını Görmek


Rüyada abdest aldığını görmek, temiz ve berrak bir hayata yorulur. Rüya sahibinin bir sıkıntısından kurtulacağı ve maddi yönden olumlu gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Camide Abdest Almak

Rüyada camide abdest almak, rüya sahibinin işlerinin düzeleceğine, yeniden eski düzenine kavuşacağına, borçlarının biteceğine işarettir. Rüyada camide abdest almak, rüyayı gören kişinin kendisine yakışacak işlerle meşgul olacağına, hayatından huzurun eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Abdest Almayı Yarım Bırakmak

Rüyada abdest almayı yarım bırakmak zorunda kalmıyorsanız yapmayı planladığınız bir şeyin henüz vaktinin gelmediğine ve harekete geçmek için erken olduğunu gösterir. Rüyada abdest almayı yarım bırakmak, rüya sahibinin yardıma muhtaç birisine yardım edeceğine, uzaklara gidip huzur bulacağına alamete eder.

Rüyada abdest aldığını görmek, hayırlı bir iş için arkadaşlarıyla bir araya gelmek demektir. Kişinin iyi kalpli birisi olduğu, arkadaşlarının da en az kendisi kadar güzel kalpli insanlardan oluşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Abdest Alırken Sıkıntı Yaşamak

Rüyada abdest alırken sıkıntı yaşıyorsanız, unutuyorsanız ya da su kesiliyorsa bu gibi sıkıntılar değerli bir eşyanızı kaybedeceğinize fakat abdesti sonlandırmışsanız hiç ummadığınız bir yerden size geri geleceğine işarettir.

Rüyada Başka Birinin Abdest Aldığını Görmek

Rüyanızda başka bir kimsenin abdest aldığını görürseniz bunun yorumu varsa borcunuzu kapatacağınızı ya da istediğiniz bir şeye sahip olacağınızı gösterir.

Rüyada Hasta Olan Birinin Abdest Aldığını Görmek

Eğer rüyanızda hasta olan bir kimsenin abdest aldığını görürseniz rüya yorumu evli ise eşiyle sorunlar yaşayabileceğini, değilse girişeceği bir işte başarısız olacağını şeklindedir. Bu kötü haber gibi yorumlansa da aslında rüya sahibine faydalı olacak bir gelişmedir. Rüyayı gören kişi sonrasında huzura erecektir diye yorumlanır.

Rüyada Sıcak Suyla Abdest Almak

Rüyada abdest alınan su sıcak ise hastalık olacağını ve doktorlara gidileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Soğuk Suyla Abdest Almak

Rüyada soğuk su ile abdest alınıyorsa rüya tabiri varsa hastalığın geçeceği yoksa bir sıkıntısının geçeceğin şeklindedir.

Rüyada Abdest Almak İstemek


Rüyada abdest almak istemek, rüya sahibinin hayatında çok fazla günah işlediğini bildiğine, bu yüzden de günahlarından arınmak istediğine alamet eder.

Rüyada Abdest Almak İçin Su Aramak

Rüyada abdest almak için su aramak, kişinin kalbinin imanla dolu olduğuna, Allah'a en layık kul olmak için çabaladığına delalet etmektedir.

Rüyada Abdest Almak İsteyip Alamamak

Rüyada abdest almak isteyip alamamak, rüya sahibinin iş hayatındaki rakiplerini geride bırakarak makamında yükseleceği anlamına gelmektedir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال