Rüyada Diş Fırçalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Diş Fırçalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Diş Fırçalamanın Anlamı ve Yorumu


Rüyada diş fırçalamak, her konuda kusursuz olmaya çalışan, hatayı kabullenmeyen, mükemmeliyetçi ve titiz kişilerin sembolüdür. Rüyada dişlerini fırçaladığını gör­mek, arzu edilmeyen şeylerin sonunda biteceğine ve mutluluğa yorulur.
 
Rüyada Diş Temizlediğini Görmek

Rüyada diş temizlemek, bazı rüya yorumcularına göre bir şeyi örtbas etmek anlamına da gelmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin huzursuz olacağı ve kurtulmak için epey uğraşması gereken bir durumun varlığına da delalettir.

Rüyada Diş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında diş görmesi hayatı çok güzel olacak demektir. Hiçbir sağlık sorunu olmadan yaşayacağına ilerleyen yaşlarına rağmen genç ve güzel kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada dişini fırçaladığını görmek, yaptığı için en iyisi olması demektir, herkesin ona güvenmesini ve kazandığını hak etmeyi isteyen kişilerin işaretidir. Rüyada dişlerini fırçalamak, bir diğer yoruma göre, Pey­gamber Efendimiz’in sünnetine uymak ve akrabalara iyilik yapmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Dişleri Fırçalarken Kanadığını Görmek


Rüyada diş fırçalarken dişlerinin kanadığını görmek, tövbe etmek demektir. Bunun sonunda günahlardan kurtulmaya delalettir.

Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüya sahibinin rüyasında beyaz diş görmesi büyük bir mal varlığı demektir. Rüyayı gören kişiye piyangodan para çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada Dişin Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dişinin kırıldığını görmesi yıkıma neden olacak demektir. Acısı hiç dinmeyecek bir kayıp anlamına gelmektedir.

Rüyada Diş Düşmesi Görmek

Rüyada diş düşmesi görmek rüya tabiri yorumcularına göre hem maddi hem manevi zarara uğramak demektir. Rüya sahibinin zor günler geçirip sürekli düşünceli bir ruh halinde olacağının habercisidir.
 
Rüyada Diş Çektirdiğini Görmek


Rüya sahibinin rüyasında diş çektirmesi iyi değildir. Mallarının haciz edileceğine yorumlanmaktadır.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?