Rüyada Devlet Dairesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Devlet Dairesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Devlet Dairesi Görmenin Anlamı Ve Yorumu


Rüyada devlet dairesi görmek, müjdeli bir habere yorulur. Rüya sahibini sevindirecek, mutlu edecek bir haber alacağına rivayet eder. Kişinin nişan ya da düğün yapacağına, evlilik hayatına gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada devlet dairesi görmenin yorumu, iş hayatında terfi alacağına, yükseleceğine, mevki sahibi olacağına, yeni iş ve yeni projeler sayesinde başarı sahibi olacağına, çevresinde takdir edileceğine rivayet eder.

Rüyada Devlet Dairesinden Ayrıldığını Görmek

Yeni hayata işaret etmektedir. Rüya sahibinin yeni bir hayat kuracağına, yeni bir işe gireceğine, başka bir şehre ya da başka bir ülkeye taşınacağına rivayet eder.

Rüyada devlet dairesi görmek, kişinin kendisini çok sevindirecek bir olay yaşayacağına, hayal ettiği hayata kavuşacağı demektir. Bekarsa kısa bir süre içerisinde evlilik hayatına gireceğine, evliyse eşiyle mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kendisine gurur verecek işler yapacak hayırlı evlatlar yetiştireceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Devlet Dairesinde İşe Girdiğini Görmek

Müjdeli bir haber olarak ifade edilir. Rüya sahibini mutlu edecek bir haber alacağına, şansının ve bahtının daima açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Devlet Dairesinde Resmi Evrak Görmek


Rüyasında devlet dairesinde resmi evrak gören rüya sahibinin, sorunsuz ve mutlu giden hayatının bir anda tersine dönüp hastalığa yakalanacağına fakat bu kötü dönemin kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada Devlet Memuru Görmek

Rüyasında devlet memuru gören kişi, mutsuz bir hayat süreceğine, çalışmaktan kafasını kaldıramayacağına, eşiyle vakit geçiremeyeceği anlamına gelmektedir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ruj Görmek Ne Anlama Gelir?