Rüyada Define Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Define Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Define Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada define görmek, hayırlara yorulur. Bazı tabircilere göre ise rüyada define görmek rüya sahibinin zor bir döneminde beklemediği bir anda beklemediği bir kişiden göreceği desteğe rivayet eder. Bir kimsenin rüya sahibine yapacağı para desteğine delalet eder.

Rüyada define görmenin anlamı, mal ve mülk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin şansının, bahtının açılacağına, rahat bir hayat yaşayacağına delalet eder. Temiz, düzenli, uzun ve güzel bir hayatı olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Define Aradığını Görmek

Rüyayı gören kişin yaşayacağı bazı olaylarda çaresiz kalacağını ifade eder. Fakat kişi yine kendi çabalarıyla bu olaylardan kurtulacaktır.

Rüyada define görmek, hayırlı olacak işler demektir. Rüya sahibinin en sıkışık ve eli en darda olduğu anda imdadına yetişecek para anlamına gelir.

Rüyada Define Bulduğunu Görmek

Rüya sahibinin hayırlı bir alışveriş yapacağına bununla kar elde edeceğine alamet eder. Kişinin iş hayatında başarı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Define Kazdığını Görmek

Rüya sahibinin hayali kurduğu şeylere gayretleri ve sonucunda sahip olacağına delalet eder. Kişinin çektiği zahmetin gereksiz olduğu anlamına gelir.

Rüyada Başkasının Define Bulduğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başkasının define bulduğunu görmesi kişinin kötü yollara sapacağı demektir. Kişinin önemli bir görevi bitirdikten sonra terfi edileceğine, borçlarının biteceğine herkes tarafından bilinen ve sevinen biri olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada Topraktan Define Bulduğunu Görmek


Rüya sahibinin topraktan define bulması yapılan işte yapılan zararın karşılanacağına rivayet eder. Kişinin emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Denizde Define Bulduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında denizde define bulduğunu görmesi büyük bir projenin ortaya konulması sonucunda tanınan ve sevilen biri olacağına işarettir. Kişinin bazı yeni kısmetlerle yeni çalışmalar yapacağına, yapılan bu çalışmalardan sonra büyük zararlara uğrayacağına kötü ve moralsiz günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada Mezarlıkta Define Bulduğunu Görmek

Rüyasında mezarlıkta define bulan kişinin karşısına fesat kişilerin çıkacağına rivayet eder. Kişinin mantıklı ve olumlu düşünerek sorunların üstesinden gelebileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Gümüş Define Bulduğunu Görmek


Rüya sahibinin iş hayatında verdiği yanlış karar nedeniyle zarara düşeceğine işaret eder. Kişinin içine fesatlık dolacağına rivayet eder.

Rüyada Altın Define Bulduğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada altın define gören kişinin işlerini boş vereceğine güzel kazançlar elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin mutlu ve güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada Tarlada Define Bulduğunu Görmek

Rüya sahibin atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkide çalışacağına rivayet eder. Kişinin zararlı ve kötü bir alışkanlığını terk edeceğine yorumlanır.
Daha yeni Daha eski