Rüyada Dedikodu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dedikodu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dedikodu Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada dedikodu görmek, bazı tabircilere göre rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli, dedikodu yapan, sürekli başkalarının ardından konuşan, uzak durulması gereken kişiye yorulur. Kişi bu kötü niyetlerden uzak durmaz ise sıkıntılı ve zorlu bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyada dedikodu görmenin anlamı, saygınlık ve itibar kaybı olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin itibarına gölge düşeceğine, saygınlığını yitireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Dedikodu Yaptığını Görmek

Kişinin günah işleyeceğine rivayet eder. Yapacağı hatalardan dolayı, bazı kimselerden beddua işiteceğine delalet eder.

Rüyada Dedikodu Yapan Birilerini Görmek

Rüya sahibinin toplum içinde mahçup olacağına işaret etmektedir. Şansızlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zor günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada dedikodu görmek, boş boğaz ve işgüzar kişilerin sorumsuz davranışları ve yalan, yanlış konuşmaları nedeniyle yaşanacak olan sıkıntıya, münakaşaya, üzüntü ve keder demektir. Rüya sahibinin zor durumlara düşeceğine, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Dedikodu Yapıldığını Duymak

Rüyayı gören kişinin hayatında oluşacak olumsuzlukları işaret etmektedir. İş hayatında ve sosyal hayatında zor duruma düşeceğine rivayet eder.

Rüyada Gıybet Ettiğini Görmek

Rüyada gıybet etmek de dedikodu yapmakla aynı anlama gelmektedir ve rüya sahibinin yapacağı bazı hileli işler nedeniyle, bir takım insanlara zararının dokunacağına bu nedenle de o kimselerin kendisi için kötü dileklerde bulunacağına işaret eder.

Rüyada Gıybet Edildiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gıybet edildiğini görmesi, kişinin çevresinde pek de tekin olmayan kişiler olduğu ve kişinin bu insanları dost olarak görmek ve bağrına basmak gibi büyük bir hataya düşeceği anlamına gelmektedir.
Daha yeni Daha eski