Rüyada Dakika Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dakika Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya Tabirinde Dakika Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyasında dakikaları sayan rüya sahibi, istediğine zamanında kavuşacak demektir fakat özellikle bir sayı çıktıysa rüya buna göre yorumlanmalıdır. Kişinin şans oyunundan büyük miktarda para kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceği delalet etmektedir.

Rüyada Beklediği Şey İçin Birkaç Dakika Kaldığını Görmek

Rüyasında beklediği şey için birkaç dakika kaldığını gören kişi, emek verip didinerek uğraştığı bir işte sonuca kavuşmaya yakındır demektir.

Rüyada dakika görmek, rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara elinden geldiğince yardım edeceği demektir. Kişinin ailesiyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat süreceği, kavga ve gürültünün evine girmeyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Bir Şeye Birkaç Dakikayla Geç Kaldığını Görmek


Rüyada bir şeye birkaç dakikayla geç kaldığını görmek ise olması istenen şey hakkında rüya sahibinin aceleci davrandığını ve olayları karamsar olarak değerlendirdiğini işaret eder. Buna göre rüya sahibi kendisini biraz rahat bırakmalıdır.

Rüyada Dakikaların Geçmek Bilmediğini Görmek

Rüyasında dakikaların geçmek bilmediğini gören kişi, rüya sözlüğü yorumlarına göre sıkıntı yaşayacak demektir. Bu yoruma göre rüya sahibi, hayatında eksik olduğunu düşündüğü şeyler sebebiyle huzursuz olacaktır. Bu yüzden rüya sahibinin umudunu kaybetmemesi ve hayatın karşısına çıkaracağı güzelliklere hazır olması gerekir.

Rüyada Kısa Dakikalar İçinde Bir İşi Yetiştirmeye Çalıştığını Görmek


Rüya sahibi rüyasında kısa dakikalar içinde bir işi yetiştirmeye çalıştığını görürse bunun rüya tabiri görevde olduğu iş için tüm enerjisini tükettiğine ve bunu yaparken sağlığını ihmal etmemesi gerektiğine delalettir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال