Rüyada Dağlamak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dağlamak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya Tabirinde Dağlama Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada dağlama görmek, kişinin malının harcanması şeklinde yapılır fakat bazı tabirlere göre ise dağlama görmek evliliğe, yolculuğa ve çocuğa yorulur. Rüyada dağlama görmenin yorumu aynı zamanda yüksek mertebeye erişmek şeklinde yapılabilir.Rüyada dağlandığını görmenin tabiri, iyi olmayan bir yere para yatırmaya delalet eder.

Rüyada Izdırap ve Acı Veren Dağla Bir İnsanı Dağladığınızı Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ızdırap ve acı veren dağla bir insanı dağladığını görmesi, o insan o kişinin kötü bir sözünden dolayı rahatsız olur. Eğer dağ daire şeklinde ise, devlet başkanının işinde devamlılığını elden bırakmaması gerektiğine işaret eder.

Rüyada dağlama görmek, sarf edilen mal, bazen de rüya sahibinin hasta olacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada dağlama görmek, kişinin hayırlı bir kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Göğüste Dağlanma Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dağlama görmesi, halkın işlerini üzerine almak anlamına gelmektedir. Rüyada dağlanan yerden kan ya da irin çıkması ise yöneticilikte uzun süre kalacağına yorumlanır.

Rüyada Dağlanmak yada Birinin Dağlandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dağlandığını veya birinin dağlandığını görmesi rüya tabircilerine göre üzücü sözler duymak anlamına gelmektedir.

Rüyada Ateşle Dağlandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ateş ile dağlandığını görmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre kötü bir yönetimin emrinde çalışmaya ve zekat vermemeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Hastalığını İyileştirmek İçin Dağlandığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında bir hastalığını iyileştirmek için dağlandığını görmesi sağlık anlamına gelmektedir ve iyiye, hayra yorumlanır.
 
Rüyada Altın ya da Gümüş ile Dağlandığını Görmek


Rüya sahibi rüyasında altın ya da gümüş ile dağlandığını görmesi cimri olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada Demir ile Dağlandığını Görmek


Rüya sahibi rüyasında demir ile dağlandığını görüyorsa günah işlediği söylenir.

Rüyada Damarını veya Dizini Dağladığını Görmek

Rüyasında damarlarından birini ya da dizini dağlayan kişinin kız çocuğu doğar, evlenir ya da rüya sahibi erkek ise hanımına iftira eder şeklindedir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال