Rüyada Dadı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dadı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dadı Görmek


Rüyada dadı görmek, kişinin şefkatli, eğitime yeteneği olan, güven duyulacak biridir denir. Rüyada dadı görmek iyiye yorulur. Rüyada dadısından küçüklüğünde anlattığı masalları anlatmasını isteyen kişinin, yardıma ihtiyacı varsa bunu mutlaka alacağına delalet eder. Aynı zamanda para kazanacağına ve daha iyi bir mevkiye geleceğine delalet eder.

Bir başka rüya tabirine göre rüyada dadı görmek, kazanılacak olan zafer ve hak edilerek kazanılan paraya yorulur. Aynı zamanda sanat icra ederek geçimin sağlanacağına da delalet eder.

Rüyada dadı görmekle ilgili tabircilerin yorumlarında geçen diğer tabirler;

Rüyada Dadılık Yapmak

Rüyada dadılık yapmak, kimi rüya tabirlerine göre çocuk sahibi olmak şeklindedir. Bu yoruma göre rüyayı gören kişi bir yıl içerisinde çocuk sahibi olur. Rüyada dadılık yapmak, hastanın şifa bulacağı, borçlunun borcundan kurtulacağı şeklindedir. Rüyada dadı gören kişinin aynı zamanda iyi bir haber alacağı da söylenir. Uzun ve zahmetli bir işe başlamak olarak yorumlanır.

Rüyada dadı görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda hanesine bereket geleceği demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada dadı görmek, rüyayı gören kişinin bu dönem ailesine destek çıkması gerekeceği anlamına gelir.

Rüyada Dadının Elini Öpmek

Dadısının elini öpüp hayır duasını aldığını gören kişinin Allah'ın rızasını almış bir kulu olduğu söylenir ve rüya sahibinin bu dünyada da ahirette de işlerinin yolunda gideceğini gösterir.

Rüyada Dadı ile Konuşmak veya Tartışmak

Rüyayı görenin bir iş arkadaşına fikir vereceği ve yardım edeceğine işaret eder. Kişinin kendisine verilen şansı başkalarıyla da paylaşması anlamına gelir. Rüyada dadı ile konuşmak veya tartışmak, rüya sahibinin yolunda başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Dadıya Sahip Olduğunu Görmek

Rüya sahibi rüyasında bir dadısı olduğunu görüyorsa, üstüne bazı sorumluluklar aldığını ve yapması gereken işler olduğunu gösterir. Bu sayede herkes onun hakkında olumlu düşünecektir. Aynı zamanda sanatçı bir kişiden yardım alacağına da işaret eder.

Rüyada Dadının Kaçtığını Görmek

Rüya sahibinin kısa süre içinde yolunda gitmeyen işlerini kendi çabalarıyla yoluna sokacağı anlamına gelir. Rüyada dadının kaçtığını görmek, rüya sahibinin çok güzel günler göreceğine, maddi gücünü az da olsa arttıracağına alamet eder.

Rüyada Dadı Olduğunu Görmek

Rüyada dadı olduğunu görmek, kişinin sevdiği insanlarla çeşitli sorunlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada dadı olmak, rüya sahibinin yakın bir süre içerisinde şans oyunundan para kazanacağı manasına geldiği rivayet edilir.
 
Rüyada Dadıcılık Yaptığın Çocuğu Dövdüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin dert ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağı anlamına gelir. Rüya tabiri yorumcusuna göre rüyada dadıcılık yaptığın çocuğu dövmek, büyük yöneticilerden azar yemeye delalettir. Kişinin büyük bir haber alacağı bu haber sonrasında hayatının değişeceği anlamına gelir.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال