Rüyada Kusmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kusmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kusmak


Ferahlamak, rahatlamak ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. Kişinin hayatında var olan sorunların azalacağına, ailesinin desteğini arkasına alarak rahatlayacağına delalet etmektedir. Akrabalar ile sürtüşmeler varsa bu durumun ortadan kalkacağı şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda küskünlüklerin ve tartışmaların son bulacağı manasına gelir.

Rüyada Kan Kusmak

Rüyada kan kusmak, kazanılan bir malı ya da çocuk sahibi olunacağını ifade eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kan kusmak, rüya sahibinin kendisine yakışmayacak kötü işler yapacağına, sorumluluk sahibi bir birey olmayacağına delalet etmektedir. Olaylara karşı sağlam duruş sergileyeceğine yorumlanır.

Rüyada Yediği Şeyleri Kustuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında yediği şeyleri kustuğunu görmesi mal kaybına delalet eder. Kişinin hayallerine ulaşmak için çok fazla çalışacağı, çalışmalarının karşılığını çok uzun süre geçtikten sonra alacağı manasına gelir. Uzun soluklu iş hayatı olarak yorumlanır. Haksızlığa uğramamak için çok çabalamasına yorumlanır.

Rüyada Leğene Kusmak

Rüyada leğene kusmak, günahlardan arınmak istemek anlamına gelir. Tövbe edileceğine işarettir. Aynı zamanda eşin, rüya sahibinden gizli mal kazandığı şeklinde de yorumlanır. Sorunlarından kaçmak için bir yer arayacağı şeklinde yorumlanır. Kazancının büyük bir kısmıyla yatırım yapacağına delalettir.

Rüyada Sarhoş Olup Kusmak

Rüyada sarhoş olup kusmak, rüya sahibinin dostlarıyla vakit geçirmeyi sevdiğine, kendisine her anlamda destek veren arkadaşlarının olduğuna delalet eder. Kişinin huzurlu bir hayatı olacağına da işaret etmektedir. Rüya sahibi ailesiyle olan sorunlarını ortadan kaldıracaktır. İnsanlara karşı daha anlayışlı ve ılımlı davranacaktır.

Rüyada Acı Safra Kusmak

Rüyada acı safra kusmak, kişinin işlediği bir günahtan ceza alması ve bundan ders alması anlamına gelir. Kişinin rüyasında acı safra kustuğunu görmesi, rüya sahibinin maddi imkanlarının yerinde olacağına delalet eder.

Rüyada Midesi Bulanıp Kustuğunu Görmek

Rüyada midesi bulanıp kusmak, geçirilen kötü zamanlardan dolayı rüya sahibinin içine kapanacağına, kimsenin sözüne kulak asmayarak umudunu yitireceğine işaret eder. Yorumculara göre bu durum sorunların başlangıcı olarak değerlendirilir. Kişinin elde edeceği kazançta başkalarının gözü olabileceği manasına gelir.

Rüyada Hamile Olup Kustuğunu Görmek

Rüyada hamile olup kusmak, rüya sahibinin derdi olanın feraha ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında hamile olup kustuğunu görmesi, kişinin kısa süre içerisinde sıkıntılarından kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Birinin Üzerine Kustuğunu Görmek

Rüyada birinin üzerine kusmak, rüya sahibinin kötü bir ağız dalaşına ve kin gütmeye işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında birinin üzerine kustuğunu görmesi, kişinin kötü kimselerin gafletine maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada Yabancı Birinin Üzerine Kusmak

Rüyada yabancı birinin üzerine kustuğunu görmek ise yeni tanışılan birinden zarar gelebileceğine yorulur. Rüya sahibinin rüyasında yabancı birinin üzerine kustuğunu görmesi, kişinin aile hayatında sıkıntılar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Yola Kusmak

Rüyada yola kusmak, rüya sahibinin her girdiği işten çıktığına, hayatını düzene sokamayacağına delalettir. Rüya sahibinin rüyasında yola kustuğunu görmesi, kişinin hayatında çeşitli sıkıntılar ile karşı karşıya kalacağına yorumlanır.

Rüyada Süt Kusmak

Rüya sahibinin rüyasında süt kustuğunu görmesi, kişinin hayatının kötüye gittiğine yorulur. Kişinin rüyasında süt kustuğunu görmesi, rüya sahibinin mal varlığını kaybedeceğine alamet eder. Rüya sahibi çok dikkat etmelidir. Gördüğü bu rüya onun için uyarı niteliğini taşımaktadır.

Rüya sahibinin rüyasında kustuğunu görmesi, bir işe girerken, hayati bir karar verirken ve biri ile bir yola çıkarken bir anda karar verdiği demektir. Ve bu yüzden ileride çok büyük sıkıntılar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada İnci Kusmak


Kişinin rüyasında inci kustuğunu görmesi, rüya sahibine miras kalacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin rüyasında inci kustuğunu görmesi, kişinin maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada Kustuğunu Yemek


Kişinin yaptığı hayırlardan sonra pişman olacağına ve sevap işlemekten vazgeçeceğine rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında kustuğunu yediğini görmesi, kişinin iş hayatında daima başarılı olacağına alamet eder.

Rüyada Yatağa Kustuğunu Görmek

Rüyada yatağa kusmak, kişinin eşiyle sorunlar yaşayacağına ve aralarına üçüncü kişinin gireceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin geçici süreliğine sorun yaşayacağına delalet eder. Ailesiyle tartışmalar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Evin İçine Kusmak

Kişinin rüyasında evin içine kustuğunu görmesi, rüya sahibinin akrabalarıyla mal varlığı yüzünden sorunlar yaşayacağına işarettir.

Rüyada Üstüne Kustuğunu Görmek


Kişinin geçmişte yaşadığı sıkıntılar yüzünden sürekli kendini suçlayacağına ve hayatına doğru düzgün devam edemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Su İçip Kustuğunu Görmek

Kişinin hayırlı ve hem kendisine hem de çevresine kazandıracak işler yapacağına alamet eder. Rüyada su içip kustuğunu gören kişinin önemli adımlar atacağına, ailesinin daima arkasında olacağına delalet eder. Uzun süreli bir evlilik hayatı demektir.

Rüyada Üzüntüden kustuğunu Görmek

Rüyada üzüntüden kustuğunu görmek, kişinin mutluluktan kendini kaybedip ne yaptığını bilmeyecek biri olacağı demektir.

Rüyada Kavga Sırasında Kustuğunu görmek

Rüyasında kavga sırasında kustuğunu gören kişiye kin besleyen biri olduğuna işarettir. Bazı tabircilere göre ise rüyada kavga sırasında kustuğunu görmek, rüya sahibinin ayağını kaydıracak birilerinin olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Tuvalette Kustuğunu Görmek

Rüyada tuvalette kustuğunu görmek, kişinin sabırsız biri olduğu demektir. Rüya sahibinin hızlı ve doğru adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Gelinliğin Üzerine Kustuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gelinliğin üstüne kustuğunu görmesi, ayrılığa yorulur. Kişinin son anda bir tartışma sonrasında çiftlerin ayrılacağına delalet eder.

Rüyada Trende Kustuğunu Görmek

Rüyada trende kustuğunu görmek, kişinin sabrının tükeneceğine ve hayallerinin suya düşeceğine alamettir.

Rüyada Araba Tuttuğu İçin Kustuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında araba tuttuğu için kustuğunu görmesi, kişinin iyi niyetine karşılık hakkında kötü düşünecek birilerinin olduğuna rivayettir.

Rüyada Uçakta Kustuğunu Görmek

Kişinin rüyasında uçakta kustuğunu görmesi, rüya sahibinin beceriksizliği nedeniyle hayatını alt üst edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında uçakta kustuğunu görmesi, kişinin yakın zamanda kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Heyecandan Kustuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında heyecandan kustuğunu görmesi, kişinin hayatında büyük etki yaratacak haberin geleceğine delalet eder.

Rüyada Sınıfta Kustuğunu Görmek

Rüyada sınıfta kustuğunu görmek, kişinin gelecekte çocuklarının haylazlıklarıyla uğraşacağına yorulur.

Rüyada Kan Kusarak Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında kan kusarak öldüğünü görmesi, kişinin kötü günlerden kurtulup hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Rüyada Otobüste Kustuğunu Görmek

Rüyada otobüste kustuğunu görmek, rüya sahibinin hayatının kötüye gittiğine alamettir. Kişinin rüyasında otobüste kustuğunu görmesi, rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda büyük zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağız Dolusu Kustuğunu Görmek

Kişinin rüyasında ağız dolusu kustuğunu görmesi, rüya sahibinin artık kötü günlerinden arınacağına rivayettir. Rüya sahibinin rüyasında ağız dolusu kustuğunu görmesi, kişinin ferah bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Balgam Kustuğunu Görmek

Rüyada balgam kustuğunu görmek, kişinin bundan sonraki hayatına zengin olarak devam edeceği demektir. Rüya sahibinin rüyasında balgam kustuğunu görmesi, kişinin mal ve mülk sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Diş Kustuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında diş kustuğunu görmesi, kişinin hayatında başarılı olacağına işarettir. Kişinin rüyasında diş kustuğunu görmesi, rüya sahibinin iş hayatında başarılı projeler yapacağına delalet eder.

Rüyada Balık Kusmak

Rüyada balık kustuğunu görmek, kişinin sıkıntılı günler geçireceğine delalettir. Kişinin rüyasında balık kustuğunu görmesi, rüya sahibinin iş hayatında zarar göreceğine tabir edilir.

Rüyada Zorlanarak Kustuğunu Görmek


Rüya sahibinin zorlanarak kustuğunu görmesi, kişinin ailesiyle sorun yaşayacağına ve hayatının iyiye gideceği anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Şarap Kustuğunu Görmek


Rüyada şarap kustuğunu görmek, rüya sahibinin hayallerinin suya düşeceğine ve kişinin hep iyilik peşinde olduğuna işaret eder.

Rüyada Pirinç Pilavı Kusmak

Rüya sahibinin rüyasında pirinç pilavı kustuğunu görmesi, bol kazanç sağlayacağı işler yapacağına delalet etmektedir. Rüyada pirinç pilavı kusmak, kişinin hayatında bazı değişikliklerin meydana gelebileceği manasına gelir.

Rüyada Burundan Kusmak

Kişinin rüyasında burnundan kustuğunu görmesi, rüya sahibinin karşısına çıkan sorunlardan kurtulup hayatına başarılı bir şekilde devam edeceğine rivayettir.

Rüyada Kıl Kusmak

Rüyada kıl kustuğunu gören kişinin ömrü uzun olacağına işarettir. Rüya sahibinin rüyasında kıl kustuğunu görmesi, kişinin hayatı boyunca hiçbir sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.