Rüyada Kürek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kürek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kürek Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kürek görmek, rüya sahibinin her konuda yanında olan bir kişiye yorumlanır. Bu kişi, rüya sahibi için hayırlı bir kimsedir ve en zor zamanlarında bile imdadına koşmaktadır. Kürek görmek aynı zamanda kişinin yaşayacağı rahatlık ve ferahlığa da delalet eder.

Rüyada kürek görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre farklı anlamlar taşımaktadır. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin malının ve parasının çoğalacak olmasına yormaktadır

Rüyada Kürek Çekmek

Rüyada kürek çektiğini görmek, kişinin selamete kavuşması anlamına gelir.

Rüyada kürek görmek, rüya sahibinin, çevresinde alacağı manevi destek sayesinde doğru yolu bulmasına ve zengin olması demektir. Kişinin kendi işini kuracağı ve mutlu mesut yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kürek Sapı Görmek

Rüya sahibi için yeni bir kısmet olarak yorumlanmaktadır. Kişinin bu yeni kısmet sayesinde, rahat bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Kürek Sallamak

Rüya sahibinin yeni başlayacağı bir işte, giderek yükseleceği ve kazancının artacağı anlamına gelmektedir. Kişinin maddi sıkıntısının sona ereceğine delalet eder.

Rüyada Kürekle Toprak Atmak

Rüya sahibinin, üzerinde düşenleri yapma konusunda titiz ve özenli davranmasına işaret etmektedir. Sorumluluk sahibi bir birey olduğuna da rivayet eder.

Rüyada Demir Kürek Görmek

Rüyasında demir kürek görmek, kişinin elde edeceği kazancın hayırlı olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin ailesiyle bu kazancını paylaşacağına delalet eder.

Rüyada Plastik Kürek Görmek

Rüyasında plastik kürek gören rüya sahibinin, iş hayatında adım atmak için doğru zamanı kolladığına işaret eder. Kişinin bu sayede çok para kazanacağını bildiğine delalet eder.

Rüyada İnşaat Küreği Görmek

Rüyada inşaat küreği görmek, kişinin bulunduğu işten çıkacağı demektir. Rüya sahibinin daha konforlu ve daha iyi kazancı olan bir iş bulacağına işaret eder.

Rüyada Bahçe Küreği Görmek

Rüyada bahçe küreği görmek, rüya sahibinin ticarete atılacağı rivayet edilir. Kişinin ekmeğini ticaret yaparak kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına yorumlanır.

Rüyada Kürek Tutmak

Rüyada kürek tutmak, rüya sahibinin bir işe gireceğine fakat bu işi yaparken bilgi sahibi olmadığına delalet eder. Bu yüzden de bu işi bilen biriyle ortak olup iş kuracağına rivayet edilir.