Rüyada Kıskançlık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıskançlık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıskançlık Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kıskançlık görmek, kişinin yaşayacağı anlaşmazlıklara, fikir ayrılıklarına, dostları ile arasının açılıp keyfinin, huzurunun kaçmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin insanlarla muhabbetinin, sohbetinin kesin olarak bozulup, geri dönülemeyecek adımlar atmaya delalet eder.

Genel olarak rüya sözlüğü yazarları yani rüya tabircilerı, bu rüyayı yaşanan sorunlar nedeniyle oluşacak huzurluğa yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kıskançlık görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kıskançlık Yapmak

Rüyada kıskançlık yapmak, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek tatsız olayların delalet eder.

Rüyada kıskançlık görmek aynı zamanda, kişinin işlerinin günden güne daha da çok düzene gireceği demektir. Rüya sahibinin yavaş yavaş mal mülk sahibi olacağı, hayırlı bir kısmet bulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Birini Kıskanmak

Rüyada birini kıskandığını görmek kişinin, bazı kişilere karşı gözünü kinin ve nefretin bürüdüğüne işaret eder. Rüya sahibinin birini elde etmek için çok fazla ileri gidebilen birisi olduğuna da delalet eder.

Rüyada İmrenmek

Rüyayı gören kişinin tüm rahatının ve huzurunun kaçacağı demektir. Kişinin ağız tadını kaçıracak olan bazı kişisel sorunların baş göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada Birine İmrenmek

Rüyada birine imrenmek genellikle iyi niyetlere ve güzel düşüncelere yorulur. Kişinin birine karşı kin beslemediğine de işarettir.

Rüyada Kıskanç Bir Kadın Görmek

Rüya sahibinin pişman olacağı bir iş yapacağı demektir. Kişinin hayatında bazı şeylerin yolunda gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kıskançlıktan Kavga Etmek

Kişinin, iyi kalpli birisi olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara yardım ettiğine rivayet etmektedir.

Rüyada Kıskanılmak


Rüyada kıskanılmak, kişinin iş hayatında çok iyi yerlere geleceği demektir. Rüya sahibinin maddi sıkıntısının olmayacağına, dilediğini yapabileceğine işarettir.

Rüyada Kıskançlık Krizine Girmek

Rüyada kıskançlık krizine girmek, rüya sahibinin hayallerine ulaşmak için çok çaba sarf edeceğine delalet eder. Kişinin bu çabalarının boşa çıkması sonucu kişinin sinirden deliye döneceği manasına gelir.

Rüyada Bir Erkeği Kıskanmak

Rüyada bir erkeği kıskandığını görmek, kişinin hiç tahmin etmediği bir anda büyük bir darbe yiyeceğine işarettir. Rüya sahibinin hayatının alt üst olacağına alamet eder.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Rüya Tabirleri Nedir? Rüya Nedir? Rüyaların Çeşitleri

Rüyada Milyoner Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Jüpiter Görmek Ne Anlama Gelir?