Rüyada Kısa Elbise Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kısa Elbise Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kısa Elbise / Etek Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada kısa elbise görmek, İslami olarak inanç zayıflığına, günaha meyilli olmaya ve yanlış hayat tarzına sahip olunduğuna yorulur.Rüyada kısa etek giydiğini görmek, kişinin günah yapmaktan çekinmediğine, kişinin yanlış kişilerle arkadaşlık kurmasına delalet eder.

Rüyada Kısa Elbise Giymek

Rüyayı gören kişinin umut ettiği durumlar karşısında pek hayırlı olmayacak şeylerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada kısa elbise görmek, rüya sahibinin, bekarsa kısmetinin açılacağı, evliyse iyi kalpli eş sahibi olacağı demektir. Ayrıca evli olan ya da evlilik düşünen kişiler için bu konuda kafasının çok karışık olacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kısa Elbise Dikmek

Rüya sahibinin gelecek planları yaparken realist davranmadığına işaret eder. Kişinin bu sebeple yanlış seçimler yaparak para kaybı yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kısa Etek Giymek


Bekar kişiler hakkında kötü dedikodular çıkacağını bildirmektedir. Evli bir kadının bu rüyayı görmesi ise ailesi ve çevresi tarafından eleştiri konusu olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kısa Etek Satın Almak

Rüyayı gören kişinin dini konulara aldırış etmeden yaşadığına alamet eder. Rüya sahibinin dinine fazla önem vermediğine, dünya malına daha çok önem verdiğine delalet eder.

Rüyada Kısa Elbise / Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yalnız yaşama konusunda ısrarlı olması anlamına gelir. Aynı zamanda kişinin ahlaki açıdan zayıflığını da sembolize etmektedir.

Rüyada Beyaz Kısa Elbise Giymek

Rüyasında beyaz kısa elbise giydiğini gören rüya sahibinin, sorumluluk sahibi birisi olacağı demektir. Kişinin bu sayede iş hayatında başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Kısa Elbise Giymek

Rüyada siyah kısa elbise giymek, kişinin kendisinin ve ailesinin utanacağı çok kötü bir şey yapacağına işaret eder. Rüya sahibinin psikolojisinin bozulacağına da rivayet etmektedir.

Rüyada Çiçekli Elbise Giymek

Rüyada çiçekli elbise giymek, kişinin bir çok evlilik yapacağına rivayet eder. Rüya sahibinin bu yaptığı evliliklerin kısa süreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Başkasının Kısa Elbise Giydiğini Görmek

Rüyada başkasının kısa elbise giydiğini görmek, rüya sahibinin insanları çok kolay kandırabileceğine yorulur. Kişinin bu sayede çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Parlak Kısa Elbise Görmek

Rüyada parlak kısa elbise görmek, rüya sahibinin iş hayatında parlayacağı bir dönem olacağına delalet eder. Kişinin bu dönemde hayatını dilediği gibi yaşayacağına fakat bu dönemin fazla uzun sürmeyeceğine rivayet eder.

Yorum Gönder

Yorumlarınız çok önemli! Bu sitenin aktif bir parçası olun!

Daha yeni Daha eski

نموذج الاتصال