Rüyada Kırık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kırık Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kırık Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada kırık görmek, yaşanacak hayal kırıklıkları ve gönül sorunlarına yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayalini kurduğu işleri gerçekleştiremeyecek olmasına ve bu nedenle kişinin üzgün, durgun ve acı çeker bir hale dönüşeceğine delalet eder.

Rüyada kırık görmenin rüya tabiri bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir rüya sözlüğü yazarı yani rüya tabircisi, bu rüyayı kişinin etrafındaki fesat insanlara yormaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada kırık görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Kırık Telefon Görmek

Rüya sahibinin beklenti içerisinde olduğu konularda istediği sonucu alamayacak olmasına yorulmaktadır.

Rüyada kırık görmek, rüya sahibinin kendine durduk yere sorunlar çıkaracağı, kişinin huzursuz olmayı sevdiği demektir. Kişinin çok eskiden aşk acısı çektiğine, bu acının onu hırçın bir insan yaptığı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırık Kapı Görmek


Rüyayı gören kişinin büyük kazanç elde edeceği demektir. Kişinin fırsat kapılarını en iyi şekilde değerlendireceğine delalet eder.

Rüyada Kırık Diş Görmek


Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız olaylarla uğraşmak zorunda kalacağı manasına gelir. Kişinin bu yüzden sağlığının bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada Kırık Anahtar Görmek

Rüya sahibinin kendisine fayda getirmeyecek işlere girişeceği demektir. Kişinin bu nedenle maddi zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Rüyada kırık ayna görmek, büyük uğursuzluk olarak yorumlanır. Kişinin çevresinden birinin can kaybı yaşamasına ve bu nedenle yıllarca kendine toparlayamayacak olmasına alamet eder.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşayacağı üzüntüler ve kalp kırıklıklarını göstermektedir. Rüya sahibinin hayattan zevk almayacağına da delalet eder.

Rüyada Kırık Bacak Görmek


Rüyada kırık bacak görmek, rüya sahibinin borçlarının biteceğine işarettir. Kişinin sevdiğine kavuşacağına da delalet eder.

Rüyada Kırık Gözlük Görmek


Rüyada kırık gözlük görmek, kişinin kötü olaylar yaşayacağına yorulur. Rüya sahibinin kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada Kırık Yumurta Görmek


Rüyada kırık yumurta görmek, rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına delalet eder. Kişinin yaşlansa bile fiziğinden ödün vermeyeceğine rivayet eder.