Rüyada Koridor Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koridor Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koridor Görmenin Anlamı ve Yorumu


Rüyada koridor görmek, rüya sahibinin aile ve sosyal hayatında yaşayacağı çok büyük sorunlara yorulur. Kişinin bu sıkıntılardan çok büyük dersler çıkaracağına ve daha sonra karşılaşacağı problemler karşısında da bu sıkıntılardan öğrendiği çözümleri kullanacağına delalet eder.

Rüyada koridor görmek bir başka yoruma göre ise farklılık göstermektedir. Bir yani rüya tabircisi, bu rüyayı büyük bir hastalık geçiren kişinin, iyileşeceğine, ayağa kalkacağına yorumlamaktadır.

Rüya tabirlerinde rüyada koridor görmenin manası ayrıca şu şekillerdedir:

Rüyada Dar Bir Koridor Görmek


Rüyada dar bir koridor görmek, aile ve iş hayatında yaşanacak sıkıntılara işaret etmektedir. Rüya sahibinin endişe duymasına ve sıkıntıya girmesine sebep olacak durumlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Koridora Çıkmak

Rüyada koridora çıktığını görmek, kişinin hem maddi hem de manevi anlamda zarara uğrayacağını göstermektedir.

Rüyada koridor görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında yaşayacağı çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan dersler çıkaracağı demektir. Kişinin bu sorun ve sıkıntılardan öğrendiklerini daha sonra karşısına çıkacak olan problemlerin çözümünde kullanacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Koridorun Genişlediğini Görmek

Rüyada koridorun genişlediğini görmek, rüya sahibine sıkıntı veren sorunların sona ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin ferahlayıp endişelerinden arınmasına rivayet eder.

Rüyada Uzun Bir Koridor Görmek

Rüyada uzun bir koridor görmek, rüya sahibinin alacağı kararlar sonucunda büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır. Kişinin verdiği kararlar doğrultusunda büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada Kısa Koridor Görmek

Rüyada dar bir koridor görmek, iş hayatında ve aile hayatında büyük tartışma ve sürtüşmelerin yaşanmasına sebep olacak ve rüya sahibinin endişe duymasına işarettir. Kişinin sıkıntıya girmesine sebep olacak durumlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Geniş Koridor Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine sıkıntı veren sorunlardan kurtulmasına rivayettir. Rüya sahibinin ferahlayıp endişelerinden arınmasına alamet edilir.